P.W.Amibud

Bytom

Opinie o P.W.Amibud

romke

w sumie nie dali nowych ofert, ale na stronie jest informacja, ż ena staz będa brali ludzi na wakacje teraz.

Waż słowa.

Pani chyba nie wie co oznacza słowo "gehenna"

Niezadowolona

Okropność!!! Jestem sąsiadką bloku który remontuje ta firma. Zaczęli w 2009 roku i jeszcze nie skończyli. Pracownicy zachowują się jak zwierzęta w ZOO. Wrzaski, krzyki, wszytko tylko nie robota. Inne firmy już dwa wieżowce zrobiły, a ci się bawią,,,, termin mieli do końca sierpnia a mamy koniec października 2010 i jeszcze się bawią. Współczuję ludziom z tego bloku, przechodzą gehennę!!!

Zostaw opinię o P.W.Amibud - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.Amibud