Lukoil Polska Sp. z o.o. Stacja Paliw 55

Toruń

Opinie o Lukoil Polska Sp. z o.o. Stacja Paliw 55

Pracownik obsługi stacji 55

Pracowałem na tej stacji bardzo długo i na szczęście trafiłem na fajną ekipę jeśli chodzi o współpracowników. Jeśli chodzi o kierownika to jedno wielkie nieporozumienie. Zwracanie uwagi pracownikowi w sposób dający wiele do życzenia i to jeszcze w obecności klientów którzy stoją w kolejce do kasy - szok. To tylko jeden z przykładów. Teraz ta osoba jest ajentem i pracownicy pracują formalnie dla niego, teraz ajent ma pole do popisu. Nie wiem jak inne stacje Lukoila w Polsce, ale na te w Toruniu dokumentów nie składajcie. Na drugiej stacji nr 70 jest trochę lepiej ale też można by było długo pisać na ten temat. Ajent z 70 pracował kiedyś razem z obecnym ajentem z 55. Jeśli chodzi o 55 to nie polecam współpracy z tym człowiekiem, który jest obecnie ajentem na w/w stacji. Pozdrawiam.

gość

Operatorem stacji jest obecnie kierownik, który jest ajentem i założył własną działalność gospodarczą i formalnie rzecz biorąc pracownicy pracują dla niego. Więc na koniec możesz zapomnieć o świadectwie pracy z firmy Lukoil tylko on prywatnej firmy.

Elninio

Zgłosiłem się jako operator stacji. Oferta nieporozumienie. Skierowana do osoby typu Spongebob - czyli w praktyce 300-400 godzin miesięcznie, a zarobek jak dobrze pójdzie 2500 zł, jak źle pójdzie to nic. Jak ktoś lubi wypinać się i rozwierać pośladki, a inni go dymają do woli to zapraszam.

Zostaw opinię o Lukoil Polska Sp. z o.o. Stacja Paliw 55 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Polska Sp. z o.o. Stacja Paliw 55