Digicos-Erpol Sp. z o.o.

Adres: Kamiennogórska 22, 60-179 Poznań

NIP: 9720733480 KRS: 0000094257

Digicos-Erpol Sp. z o.o.

Opinie o Digicos-Erpol Sp. z o.o.

Agata

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w Digicos-Erpol, to firma na swojej stronie internetowej umieściła formularz aplikacyjny: http://digicos.pl/kariera/ Może podzielicie się kilkoma wskazówkami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego? Co możecie powiedzieć o jego przebiegu? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę?

ad

O wszelkie dodatkowo wypracowane pieniadze trzeba sie prosic. Terminowosc słaba.

id

ok

Zostaw opinię o Digicos-Erpol Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digicos-Erpol Sp. z o.o.