MARZENA GNIEWEK OSIP OPEN ER NSPPP

Opinie o MARZENA GNIEWEK OSIP OPEN ER NSPPP

Filtruj opinie po kryteriach:

Julita
 Opinia

@MARIADKA w takim razie co było napisane w umowie? Nie było mowy, że płacą po wykonanym projekcie? @Hankaco powiedział pracodawca o niewypłaconych pieniądzach?

Opinia

Moja sprawa w sądzie przeciwko p. (usunięte przez administratora)toczyła się 3 lata, jest mi winna ponad 3 tys. zł. Niestety komornik nie ma z czego ściągnąć należności, ja poniosłam jeszcze dodatkowe koszty na adwokata. Ciekawa jestem, ile było pozwów skierowanych przeciwko niej o wypłacenie należnych pieniędzy. Życzę jej, aby została ukarana za swoje oszustwa.

MARIADKA
 Opinia

Pracowałam z tą firmą w 2013 roku w miejscowości Warszawice , firma nie poinformowała mnie że płacą na koniec po wykonanym projekcie . Sprawa trafiła do Sądu w Wałbrzychu ,nie zapłaciły mi 450 zł. wzięły sobie do kieszeni cudze pieniądze. Ich pełnomocnik pani Ewelina Jabłońska kłamała że nie odbieram od niej telefonów. Przy próbie wizyty w filii firmy na województwo mazowieckie zostałam wypchnięta za drzwi ,usiłowałam interweniować w miejscowej parafii . Kontakt mailowy z Panią GNIEWEK był żenujący. Zagroziła mi wyrzuceniem z pracy ,chociaż było wiadomo ,że nikogo nie znajdą na moje miejsce. Do tego miejscowa pani dyrektor naciągająca na litość na pracę z dziećmi ,a poza tym tłusta strażniczka wiejskiej moralności obżerająca się kosztem dzieci i kłamiąca. OBRZYDLIWOŚĆ

gimaki
 Opinia

Najlepiej o ofertach dowiadywać się bezpośrednio u nich @maja.

grfgf

np z CEIDGu? :)

Prawda
 Opinia

Żaden z pracowników i managerów firmy Opener nie jest odpowiedzialny za jej upadek. Proszę nie wierzyć w te kłamstwa.

ja
 Opinia

nikt ich nie oszukał - zgadzam się z opinią Hanki w 100 %! jednocześnie dziwi mnie fakt, iż ktokolwiek chciałby współpracować z tymi paniami - wystarczy poczytać opinie w wyszukiwarce bądź też w opiniach powyżej

ja
 Opinia

Nikt ich nie oszukał - to, co pisze Hanka jest jak najbardziej prawdą! wystarczy zresztą wpisać w wyszukiwarkę czy też przeczytać wcześniejsze opinie...dziwię się ludziom, którzy chcą nawiązać jakąkolwiek współpracę!

Opinia

Wcale nie jest mi ich szkoda, nawet jeżeli ktoś ich rzeczywiście oszukał. One oszukały tyle osób z premedytacją, jeszcze bezczelnie proszą o kontakt osoby oszukane, przecież mają pełną dokumentację. Moja sprawa w sądzie toczy się już półtora roku, wątpię aby komornik był w stanie ściągnąć z nich jakieś pieniądze.

marzenka
 Opinia

W 2015 roku Panie prowadziły poradnię psychologiczną, ale i tutaj nie były w stanie robić wszystkiego zgodnie z prawem, więc ojej i tutaj musiały zamknąć działalność.Ale sprawa w prokuraturze jest w toku - nareszcie sprawiedliwości stanie się zadość

marzenka 2
@marzenka 10.01.2016 17:58

Proszę administratora serwera o udostępnienie adresu ip tej osoby nik: marzenka, oraz o natychmiastowe skasowanie tej opinii. Osoba ta (mój były pracownik)próbuje zdyskredytować mnie podając nieprawdziwe informacje za pomocą środków masowego przekazu co podlega karze ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku lub grzywnie (art.212 par.1 k.k.)nie mówiąc już o naruszeniu k.c. Odpowiedzialność serwisu internetowego, za zamieszczane na jego forum nieprawdziwe komentarze, reguluje art. 14 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Pismo w tej sprawie wysłane pocztą) Ponadto firma ta już nie istnieje od 2015 roku. (usunięte przez administratora) adres e-mail bozka.g@wp.pl

didi
 Opinia

Firma Opener Ośrodek Szkoleń i Psychoterapii już nie funkcjonuje dzięki menadżerom którzy doprowadzili do jej upadku. Biedne dziewczyny nie mogą się po tym pozbierać, zostały z długami takimi, że nie wiem co zrobią. Są niestety na świecie osoby które za nic mają uczciwość i lojalność dla pracodawcy i napychają sobie kieszenie czyimś nieszczęściem. Na szczęście karma jest zawsze sprawiedliwa i kiedyś się to może odwróci.

dzejseq
 Opinia

Witam, też sprawa w sądzie i trafiła do komornika....czkam już 6 miesiecy....zobaczymy czy mają z czego ściągnąć NIE POLECAM TEJ FIRMY

marzenka 2
@dzejseq 17.03.2015 15:31

Witam Państwa Firma Opener Ośrodek Szkoleń i Psychoterapii już nie istnieje. Jednak osoby które w niej pracowały a które nie otrzymały wynagrodzenia pomimo wysłania dzieła i jego odbioru zgodnie z umowami proszę o kontakt. (bozka.g@wp.pl) Jednocześnie to co zrobili trenerzy pracujący dla firmy którzy bez dosłania dokumentacji rozliczającej dzieło złożyli sprawę do sądu wiedząc, iż jetem na macierzyńskim (zresztą bez świadczenia bo ZUS mi macierzyńskiego nie przyznał) i wykorzystali tą sytuację gdy nie mogłam nic zrobić jest naprawdę okrutne. Nie wiem co za człowiek może podawać kilkukrotnie wyższe niż należne wynagrodzenie w sądzie i po jego otrzymaniu patrzeć innym w oczy. Te sprawy będą oczywiście wyjaśniane przed sądem. Zwracam się więc do tych trenerów którzy otrzymali za dużo pieniędzy (przez niekompetencje moich pracowników)lub wyegzekwowali w sądzie zawyżone kwoty lub nie dosłali dzieła i nie podpisali jego odbioru lub mają złe pity11 lub złe raporty ZUS o kontakt ze mną. Mam nadzieję iż znajdą się uczciwe osoby które zrozumieją w jak trudnej sytuacji się znalazłam i rozliczą się ze mną tak jak powinni. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12509477_640738256073456_1431488514699349856_n.jpg?oh=9226806702990c1cb6315c348f07c22e&oe=576FFCDF

Gośka
 Opinia

firma nie wypłaciła mi do dzisiejszego dnia 700 zł a projekt skończyłam w czerwcu. Współpraca z nimi to jakiś dramat, ciągła rotacja pracowników. Wysyłałam nakazy zapłaty bo przestali odbierać telefony. Nauczka na przyszłość jest. Z daleka od takich "pracodawców".

@Gośka 23.02.2015 20:09

Witam W dniu dzisiejszym o godz, 16.30 odbędzie sie spotkanie u ww Pań . Zapraszam

Opinia

Ja widzę jednak "światełko w tunelu" skoro biorą udział w projektach to mają pieniądze i jest z czego ściągnąć zaległe wynagrodzenie;)ale sprawa w sądzie trwa rok zobaczymy co dalej;-)

michal1313
 Opinia

Ja również czekam na pieniądze dzwonilem ostatnio do tej firmy i powiedziano mi ze pieniądze jeszcze tego samego dnia zostaną przelane mija juz tydzień a pieniędzy nie ma. Nie polecam pracy dla tej firmy za za 45 min mojej pracy otrzymywali 70 zł z czego ja miałem otrzymać 30zl . Cala kwotę za moja pracę urząd gminy im przelał a ja nie otrzymalem wynagrodzenia.

matematyk
 Opinia

ja też od czerwca 2014 roku czekam na zapłatę. Za roczną pracę dotychczas otrzymałem 0 zł. Idę do sądu.

@matematyk 10.02.2015 20:30

Opinia

Pani Haniu! Czy mogę prosić o kontakt? Ja aktualnie czekam na wyrok z klauzulą wykonalności

Opinia

Jestem w podobnej sytuacji jak Hanka. Niedługo czeka ich wizyta komornika. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ!!!!!

nick
 Opinia

Prowadziłam zajęcia na umowę-zlecenie. Od czerwca 2014 r.na czekam na zapłatę. Pomimo wielu monitów nie mam żadnej odpowiedzi. Teraz zamierzam wejść na droge sądową. Omijać to firmę szerokim łukiem!!!

Opinia

Pracowałam w tej firmie na umowę zlecenie w 2013 r, pieniędzy nie otrzymałam. Wystąpiłam na drogę sądową, po pół roku oczekiwania mam nakaz sądowy, zobaczymy jak będzie z wyegzekwowaniem należności.

oszukany
 Opinia

Pani Elżbieto proszę o kontakt; mcarek@interia.pl

poemes
 Opinia

Pani Ewo, proszę o kontakt: poemes@wp.pl

Tak5Nie

@poemes 27.12.2013 14:24

Witam serdecznie. W dniu dzisiejszym o 16.30 spotkanie u ww Pań . zainteresowanych zapraszam.

Zostaw opinię o MARZENA GNIEWEK OSIP OPEN ER NSPPP - Wałbrzych