NAPRZÓD

Kraków

Opinie o NAPRZÓD

brat pit

dla mnie całkiem w porządku , nie odbiegają od innych ,dopłacają do lekarstw, czasmi sa opóźnienia w wypłatach nie duze za to duża firma, kierownictwo w porzo , tylko do dyrektora sie nie idzie dodzwonić i dyrektorzy nic nigdy nie wiedzom

firma niest niewypłacalna [usunięte przez moderatora] niech nikt nie próbuje tam pracowac nawet w desperaci bo o wynagrodzeniu może pomarzyc najgorsza z najgorszych i do tego szerzy sie po całej polsce ludzie pracuja a dyrektor kupuje sobie nowy domek wgórach lub nad możem nie polecam z całego serca

NIEWYPLACANIE W TERMINIE WYNAGRODZENIA ZA PRACE ,NIE INFORMOWANIE O PRZYCZYNIE OPOZNIEN

Zostaw opinię o NAPRZÓD - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAPRZÓD