Fiat Auto Poland

Opinie o Fiat Auto Poland

mechanik samochodów Tata

W chwili obecnej serwis fiat a salon tata. Firma z 2010 rokiem zmieniła właściciela. Spora rotacja jeśli chodzi o pracowników. Na początek umowa o dzieło. Samochody nowe a już zardzewiałe i pogięte na lawecie przyjeżdzają, kiedyś była sytuacje że z trzech aut zbieraliśmy fragmenty żeby zbudować jeden idealny dla klienta. Nowy wiceprezes (usunięte przez administratora) uważa że jest święta krowa i wszystko mu wolno. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Wystarczy że ja się jeszcze muszę pomęczyć.

Zostaw opinię o Fiat Auto Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiat Auto Poland