Phillip Morris Polska S.A

Kraków

Opinie o Phillip Morris Polska S.A

Witam Pracuje od pół roku jako przedstawiciel ds detalu dla PM przez HSK. Jeśli jestes młody i ambitny - to idealna praca dla Ciebie, przez 2 lata w poprzedniej firmi nie nauczyłem się tyle co tu przez poł roku. Organizacja, logistyka, struktura rozmowy i wiele innych.. Co prawda są też minusy (duzo wizyt, sporo zadań, wysokie targety, i brak motywacji pieniężnej, spora odpowiedzialność- pieniądze,papierosy, gratisy itd.)Jeśli dobrze pracujesz prędzej czy później będziesz w PM. Sporo osób już przeszło. A tam to już nikomu krzywda sie nie dzieje;D Nie ma co marudzić\\\"wszędzie dobrze gdzie nas nie ma\\\". Trzeba mieć też dystans bo pranie mózgu jest w dużych korporacjach na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Phillip Morris Polska S.A - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phillip Morris Polska S.A