OWW Lesna Plana- Łukęcin

Łukęcin

Opinie o OWW Lesna Plana- Łukęcin

hir

niestety, nie pracowałem tu, a sam chętnie bym się dowiedział co u nich obecnie się dzieje. Martwi mnie to, że takie małe ośrodki powoli się zamykają a im tego nie życzę

Niezadowolona.

Jeśli chodzi o OWW Leśną Polanę to wypowiem się krótko. Biorą 55zł za pokój, gdzie śmierdzi stęchlizną i wilgocią. Brakuje papieru toaletowego, potrafią utrudnić wejście do pokoju, więc wieczorne spacery wykluczone. Obsługa jest bardzo niemiła.

Słowa kojarzące się z OWW Lesna Plana- Łukęcin (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w OWW Lesna Plana- Łukęcin: Najbardziej nie podobało mi się w OWW Lesna Plana- Łukęcin:

Zostaw opinię o OWW Lesna Plana- Łukęcin - Łukęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OWW Lesna Plana- Łukęcin