WMN

Gliwice

Opinie o WMN

Moo

Zastanawiam się bardzo mocno jak to jest, że tutaj mało opinii jest naprawdę pozytywnych, tak jak pisze @mike że bez przyszłości, kiedy własnie prawdą jest fakt, że to jedna z najznakomitrzych firm w ogóle i generalnie rozwija się niczym kwiat, jest super.

Mike

Firma bez przyszłości , zakład zatrzymał się na latach komuny, ogromna niewiedza pracowników co do wytwarzanych produktów , obsada pracowniczą pamięta czasy Gierka, ogromna niewiedza , i jeśli będziecie mieli do czynienia z ta firma musicie się wystrzegać pani [usunięte przez moderatora] ta kobieta ma iloraz inteligencji piecioklasity , zreszta była kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i donosiła na wszystkich.

Kuba

Słowa kojarzące się z WMN (ciekawa, niestabilna): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewystarczające (brak możliwości awansu) Atmosfera i ludzie tam pracujący są interesujący Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zł Najbardziej podobało mi się w WMN:możliwość nauczenia się nowych rzeczy, możliwość kontaktu z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w WMN: niestabilność, brak możliwości awansu

Zostaw opinię o WMN - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WMN