Manschap

Almelo

Opinie o Manschap

Julita

Dokładnie @tom tego miejsca dotyczy forum. Firma w pełni nosi nazwę Manschap i ma lokalizację tak jak napisałeś w Almelo. Które z wypowiedzi na forum Twoim zdaniem nie dotyczą pracy w tej firmie? Na pewno osoby będące zainteresowanymi pracą tutaj będą wdzięczne za takie informacje.

tom

Manschap z Almelo to techniczne biuro pracy-glownie dla spawaczy, monerow, frezerow itd. powyzsze komentarze dotycza innego biura byc moze o podobnej nazwie

erf

@Marta a powiedz mi do jakiej miejscowosci jedziesz? przyznam szczerze ze nie widzialem ofert od dawna

Marta

hej, ja wlasnie jade tam na weekend do pracy, oferuja 8,70 na reke, 40h na tydzien, weekendy wolne, praca przy pakowaniu kurczakow.. kokosow nie ma ale mysle ze warto sprobowac :)

bolek

Maly wybor roboty maja, dzwonilem tam ostatnio.

Paweł

Witam. Czy ktoś mógłby dać namiary do tej firmy? Telefon e-mail.Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Być może tam coś się znajdzie.

Mixiu

Niestety ale w polskich warunkach bardzo często wszystko ulega spłyceniu i spłaszczeniu. Jeżeli w przypadku Manschapa tak nie jest to może rzeczywiście warto zaryzykować i u do nich złożyć aplikację? Powiedzcie co oferują na start i czy można liczyć na jakiś rozwój zawodowy pod ich skrzydłami czy to raczej nierealne?

bruno

To pewnie u konkurencji po drugiej stronie ulicy tez na "M". Tam sie dopiero dzieja dziwne rzeczy i chodza dziwni ludzie :) W manschapie zarobisz srednio, szalu nie ma, ale zawsze na czas i bez walkow.

bobi

kolega Tomo chyba pomylil firmy? w Manschapie pracuja wykwalifikowani i cenieni specjalisci i nie ma mowy o zadnych patologiach a juz napewno nikt nie "ryczy" :)

sam on

fajna firma i to bardzo tylko szkoda ze ludzi patologicznych zatrudniaja dosyc ze patologia z pl pprzyjezdza to jeszcze z poteznym syfen na cALYM Ciele :) jak taka osoba moze pracowac w neptunisie ? przeciez ona zarazi ludzi i te ryki ktore maja sie dobrze sprzedawac

xmen

Pracowalem tam dwa lata temu i mam jak najlepsze wspomnienia. Zadnych przekretow, zadnego wciskania kitow. milo, solidnie uczciwie.

kolo

Co, wywalila cie z roboty i sadzac po czasie pisania komentarza nic innego sobie nie byles w stanie znalezc? To moze poucz sie jezykow obcych, nie bedziesz potrzebowal niczyjej laski zeby sobie konto w banku otworzyc

łysy

Manschap teraz ma nową (usunięte przez administratora)która jest zakręcona jak baranie rogi, zamotana. dziwię sie że jeszcze ją tam trzymają,na niczym się nie zna nic nie potrafi , jednym slowem zamotaniec.

bolek usypiacz

Nikt nie będzie robił z (usunięte przez administratora)wroga i nie wiem co. Zawsze była jest i będzie spoko. ale nie docenialiście tego. po prostu za dużo wam pomagała i basta od (usunięte przez administratora)frajerzy

pit bull

oprocz (usunięte przez administratora)usypiacza kazdy to (usunięte przez administratora)!!!!!!(usunięte przez administratora)JEST I ZAWSZE BYLKA WPORZADKU! JESLI MACIE COS DO NIEJ TO ZAPRASZAM!OJ BEDZIE BOLALO TYLKO UMOWCIE MIEJSCE!

bolek usypiacz

ja tam pracowałem i powiem jedno. nie bronię nikogo ale jak się pije i pali trawkę. rozbija samochody to pewno że zjazd masz zaliczony,w końcu przyjechaliście do pracy a nie na saksy, a co do Kasi, niestety musiała tak robić innaczej byście wlezli jej na głowę. Ile ona pomogła w załatwieniu konta, rodzinnego i innych spraw. Jak ktoś z was pracował tylko parę miesięcy lub nawet tygodni to nie wypowiadajcie się. możecie pracować w marquette tam będzie wam na pewno lepiej.

siwy

Anonim napisal ze trzeba sluchac i uwazac Powiem tyle ze sie strasznie myli Ja tam bylem i wiem co sie dzialo!!!!!! Kto mogl isc do pracy piany i komu sie za to upieklo tez widzialem A jak ktos nie pil a nie pasowal (usunięte przez administratora) to i tak robil zjazd!!!!!!!!!!!!!!

siwy

Łukasz i inni maja racje wiele bylo problemow przez ta firme Zawsze brakowalo kasy zawsze za cos odciagali (usunięte przez administratora)to male zero ale umie zggrac z polakami w (usunięte przez administratora)..!!!!!!!!! Wielka polka a polakow ma zanic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

łukasz

firma masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!nigdy nie było kasy,zawsze za coś biorą!!!!!!!!!zostajesz bez niczego!!!!!!uwaga ludzie,pani (usunięte przez administratora)????nie masz problemów to będziesz je mieć,postara się o to!!!!

siwy

Ładne bajki opowiadają na początku Uwaga na panią (usunięte przez administratora)dobrze czaruje

Zostaw opinię o Manschap - Almelo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manschap