ELMA ZIE Wiesław Woźniak

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o ELMA ZIE Wiesław Woźniak

Ja tam pracuję od paru lat i różnie bywało w pracy, raz było duzo pracy innym razem laba, ale na szefa narzekać nie mogę, facet z klasą. To co sie słyszy o innych szefach na rynku ostrowieckim to aż się włos jeży.

MAGNUM

Pracowałem tam kiedyś, odszedłem na własną prośbę skuszony obietnicami innego pracodwacy. Był to mój największy błąd życiowy. Od tego czasu zmieniłem już kilka firm i twierdzę, że takich dobrych zakładów, takich dobrych pracodawców jak Pan [usunięte przez moderatora] nie ma. W każdym razie ja nie spotkałem na swojej drodze. Pan Woźniak to klasa i odpowiedzialność za słowa. Tyle.

Zostaw opinię o ELMA ZIE Wiesław Woźniak - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMA ZIE Wiesław Woźniak