P.P.U."ZREMBUD"

Jasło

Opinie o P.P.U."ZREMBUD"

Pracownik ZREMBUDU JASŁO

Większość robót robią na podwykonawcach Ale zgadzam się z tym słaba Organizacja Słabe podejście do inwestycji najtańszej jakości materiał budowlany oraz inne nie dopracowania ale to już sprawa firmy i kadry.

Słabe podejście do Inwestycii budowlanych słaba organizacja Kiepskie materiały najtańsze na rynku kadra nie przeszkolona w sumie tyle.

Firma kiepska słabe Słabe podejście do Inwestycji materiał kiepskiej jakośći najtańszy słabe podejście do Inwestycji budowlanych itd.

Pracownik ZREMBUD JASŁO

Firma kiepska bardzo słabe podejście do inwestycji większość robót ciągną na podwykonawcach słabe materiały na słabych materiałach wykonują pracę mają kiepskie materiały słaby poziom problem z dostarczaniem materiałów itd. NIE POLECAM ! :)

Fachman

PRACOWNIK
@Fachman 31.05.2015 09:59
Dobra firma dbająca o pracownikow, warta polecenia.Roboty wykonują solidnie i fachowo.Zatrudnia dobrych fachowców....

taa zatrudnia dobrych fachowców więkoszosć pijaczków i nie mających pojęcia o budownictwie firma kiepsa strasznie słabe podejście do Inwestycji od czego ma tych fachmanów niby od picia i wożenia materiałów? pracowałem w tej Firmie chwile.

Zostaw opinię o P.P.U."ZREMBUD" - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U."ZREMBUD"