United Vision Sp. z o.o.

Poznań

United Vision Sp. z o.o.
5 12

Opinie o United Vision Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w United Vision Sp. z o.o.?

potwierdzam informacje poprzedników. Praca lekka pod względem ciężarów-oprawki jak by nie patrzec są lekkie :) lecz atmosfera, zarobki itp to duży minus. Krótko pisząc, sprawdźcie sami, ale szału nie ma.

belzebub

firma, prowadzi mobbing, to nie żart,praca sama w sobie jest ok, ale.... -miejsce pracy brudne !! porządki robiła księgowa, dopóki nie przeniosła się do biura -kierownik mag. nie ma pojcia jak powionnien być prowadzony magazyn, potrafi tylko mail'e pisać -jedynymi osobami, które są warte czegokolwiek w tej firmie, to kier.serwisu, dziewczyna od PR'u i Daria od sprzedarzy. -Szef, bezpłciowy, Ada....myśli, że to jej firma....błąd.

Valhalla

Jak się pracuje... Tak jak w Jawro bo to ta sama mafia...Wszystkie negatywy odnośnie pseudo firmy JW można śmiało przypisać GW w UV.

Jak się pracuje w firmie United Vision Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o United Vision Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie United Vision Sp. z o.o.