Opinie o Provident - Polska S.A.

lla

teraz tez maja wiele ofert pracy na stanwosiko Doradcy klienta, jednak nie napisali niczego co byloby zwiazane z oferta pracy ponieważ, ogloszenie nie wyglada jak oferta, podany nr telfonu by zadzwonic i pytac lub wysyalc maila, zero warunkow wpsolpracy

dddd

słabo

doradca

REJOWIEC - 2013-06-21 23:11:57 Z USŁUG PROVIDENTA KORZYSTAM OD LAT I DO TEJ PORY BYŁEM ZADOWOLONY NATOAMIAST OD KĄD PANI [usunięte przez moderatora] MNIE SYSTEMATYCZNIE ODWIEDZA TO MAM SAME PROBLEMY. NIE PODOBA MI SIE JEJ LUZNE PODEJSCIE DO MOJEJ OSOBY BO MUSZE SIE TŁUMACZYC PRZED ŻONA I TEŚCIAMI CO DLA NIEKTÓRYCH MOŻE BYĆ SMIESZNE... PRZYJEZDZA ZE SWOIMI ZNAJOMYMI I TRAKTUJE MNIE JAK "DOBREGO" KOLEGE POPISUJĄC SIĘ DRWI Z DYREKTORÓW I OSTATNIO NAWET CHCIAŁA SIĘ ZAKŁADAĆ ŻE BĘDZIE JESZCZE DYREKTOREM... ŻAŁOSNA JEST W TYM BO WYPIECIE SIĘ PRZEŁORZONEMU TO RZADNA SZTUKA I NIE MA SIĘ CZYM SZCZYCIĆ P. [usunięte przez moderatora]!!! zAL ŻAL I WSTYD - BO REPREZENTUJĄC JAKIEŚ STANOWSKO TRZEBA REPREZENTOWAĆ JAKIŚ POZIOM! ZMIEŃCIE TO BO STRACICIE KLIENTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poproś o zmianę Doradcy klienta i nie jęcz jak baba. Swoją drogą ktoś tutaj robi "piękną" antyreklame pani [usunięte przez moderatora]

Swój

[usunięte przez moderatora] chyba nie widzieliście jej [usunięte przez moderatora] w świętokrzyskim na integracji... Nie jedna osoba się wstydu przez nią najadła i przez jej zachowanie więc wyobrażam sobie co się dzieje u ludzi :-( Że też współpracuję z ludźmi takiego pokroju - no cóż, nie ja ją zatrudniałem i nie mi ją zwalniać, aż wstyd jechać do ludzi... I dziwić się, że ludzie mają zaufanie do Providenta ale do pracowników już nie... Że też nikt tego nie zgłosił i nic z tym nie robią? Wstyd! Ale w końcu ktoś doniesie i będzie dym...

ja

jezeli mowimy o tej samej [usunięte przez moderatora] to mi nawet pomogla bo wiem jak nie placic i co zrobic zeby nie miec problemow z brakiem splaty...

REJOWIEC

Zostaw opinię o Provident - Polska S.A. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Provident - Polska S.A.