PHU Gilem

Ruda Śląska

Opinie o PHU Gilem

palo

Praca tutaj pozwoliła mi rozwinąć skrzydła. Zaczynałem jako nie znający pracy student , a obecnie jestem już pracownikiem ze sporym doświadczeniem. PHU Gilem obecnie nie radzi sobie zbyt dobrze , więc wiem , że i na mnie pewnie niedługo przyjdzie tutaj czas. Jednak nie zapomne na pewno tego czego się tutaj nauczyłem

Słowa kojarzące się z PHU "Gilem" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PHU "Gilem": Najbardziej nie podobało mi się w PHU "Gilem":

Zostaw opinię o PHU Gilem - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Gilem