Remont-Complex

Piekary Śląskie

Opinie o Remont-Complex

rafi

Moze ktos potwierdzić to co napisal BylyPracownik powyzej na temat Remont-complex. Pytam bowiem wystawili niedawno ogłoszenie, szukają rzecz jasna do piekar slaskich pracowników budowlanych i ogólnobudowlanych. Jak napisali oferuja 1.500,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) czyli całkiem konkret kasa jak dla mnie.

ByłyPracownik

Szkoda czasu na tego pracodawce. Praca na czarno bez jakiejkolwiek szansy na umowe, ogromne problemy z płatnościami, praca na kiepskich materiałach, brak zaplecza narzędziowego i logistycznego (stary lublin bez przeglądu. Narzedzia czesto pozycza sie od klientów. Omijać z daleka chyba ze ktoś jest naprawde zdesperowany.

Zostaw opinię o Remont-Complex - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remont-Complex