Opinie o ITSerwis Sp. Z O.O. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ITSerwis Sp. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ITSerwis Sp. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITSerwis Sp. Z O.O. w Zielona Góra

Karol Nowy wpis

Czy firma daje feedback po rozmowie ?

pracownik Nowy wpis

Jak dla mnie firma ITSerwis Sp. Z O.O., oferowała bardzo dobre warunki, osobiście nie narzekałem :)

kolejny były pracownik Nowy wpis

Cóż, Firma jest taka jak jej pracownicy bez wyjątku czy to Prezes czy kto inny, przepracowałem tam parę lat, nie oceniam tych lat jako stracone, w czasie tych lat bywało że wracali byli pracownicy - więc chyba nie było tak źle. Faktycznie brakowało ustalonych pewnych zasad, ale nie ma co kłamać czasem brak zasad jest na rękę i pracownikom i pracodawcy. Serdecznie pozdrawiam byłych kolegów z IT :-).

były pracownik Nowy wpis

Przepracowałam w tej firmie 5 lat, ale szczerze mówiąc nie mam miłych doświadczeń. Płaca oscyluje na poziomie najniższej krajowej,lub ciut ponadto, system motywacyjny to wirtualna imaginacja prezesa (usunięte przez administratora)- obliczona tak, żeby pracownik nic nie dostał, albo jeśli już to jakieś śmieszne grosze. Jedyne o czym słyszą pracownicy to wysokie koszty utrzymania punktów handlowych. Pracodawca nie szanuje pracowników - według firmy nie ma ludzi niezastąpionych, a na każde miejsce pracy jest ze sto osób chętnych, więc strach się o cokolwiek upominać. ITSerwis to firma źle zarządzana, z niekompetentną kadrą kierowniczą i (usunięte przez administratora)prezesem - zdecydowanie odradzam podejmowania współpracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ITSerwis Sp. Z O.O..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

a do mnie własnie dzwonili by przyjśc na rozmowe

też były pracownik

Przepracowałem tam 10 lat więc pewnie się znamy :-) Mam wysokie kwalifikacje za które ktoś zapłacił lepiej i dlatego zmieniłem pracę. Pewnie po części masz rację, ale gdyby było aż tak czarno jak piszesz to firma nie obchodziłaby w tym roku 15 lecia istnienia - gdzie od samego początku firmą kieruje ten sam prezes - to tak na marginesie. Mam do itowa jakiś sentyment bo spędziłem tam prawie całe moje zawodowe życie i podjęcie decyzji o odejściu łatwe nie było. Więc generalnie nie jest tak źle jak to opisałeś...

nie polecam, firma bez przyszłości, źle zarządzana.

Zostaw merytoryczną opinię o ITSerwis Sp. Z O.O. - Zielona Góra

ITSerwis Sp. Z O.O.