Harvard Business Review Polska

Opinie o Harvard Business Review Polska

icanowiec

4 lata w ICAN (HBRP) ... lata pracy potwierdzają to ze firma da się lubić ... Na pewno odnajdą się tam osoby które szukają miejsca pracy w fajnej atmosferze... Nie rozumiem komentarzy ludzi ze sprzedaży... Pracując jako handlowiec, musisz mieć wyniki po prostu. Pozdrawiam cały zespół HBRP :)

majka_88

Pracę zaczęłam na przełomie 2016/2017 roku. Czytałam wcześniejsze opinie na temat tej firmy, i się przeraziłam.... ale postanowiłam spróbować.... Uwierzcie mi, łatwiej spróbować niż patrzeć na to o ktoś pisze. Ktoś wspomniał wcześniej o wynikach ...i ciśnieniu na nie.... Idąc do sprzedaży-wszędzie będzie nacisk na wyniki. TAK JUŻ JEST W SPRZEDAŻY.... dziwi mnie to że ktoś moze mieć do tego jakieś ale. Ja - jak na razie , nie narzekam :)

jam jest syn królewski

Do wszystkich aplikujących do tej firmy na słuchawkę!!! Dokładnie pytajcie o stawkę za pracę - bo mówią że jest .........brutto, a potem okazuje się że 500 zł to warunek jakościowy. poza tym nie polecam. szkoda czasu na tą firmę....

Piter

Pracowałem tam przez 3 miesiące jako Konsultant Sprzedaży (w przełomie roku 2015/16) na Ursynowie, na początku fajnie. Lecz jednak później nagonka na wyniki. Jeśli coś źle powiedziałem przez słuchawkę do klienta to przy wszystkich dostajesz opierdziel od Menedżera. Jak przyszedłem tu do pracy to niestety nie 'zakumplowałem' się i miałem lipę przez ten cały okres. Kolesiostwo i nic więcej. Mają w dupie twoje doświadczenie tylko masz zapieprzać za wynikami. Płace w tej firmie są marne. Brak szansy rozwoju (chyba, że dobrze komuś dupę wyliżesz). Menedżer drze ryja, że źle. 0 pochwał. Pracę w tej firmie oceniam jako zmarnowanie czasu i 0 rozwoju. Nikomu nie polecam z całego serca. Omijajcie tą firmę.

misiek

Rekrutacja składała się z kilku rozmów z coraz wyższym kierownictwem, po 3 rozmowie zostałem poproszony o przygotowanie materiału poglądowego, co musiało spotkać się z pozytywnym odbiorem bo ostatnim etapem była rozmowa z Prezesem - ach cóż to było za przeżycie. Jesli ktos oglądał film Naga Broń - to wie o czym mówię - sądziłem nawet że to jakiś żart, może ukryta kamera? Pan J nadymał się i nadymał jak Rybka Nadymka, w pewnym momencie nawet bałem się że w jego gabinecie zabraknie miejsca!Generalnie - godzina wszelkich sposobów wyduszenia podziwu - niekończące się dykteryjki ( jaki jestem wspaniały), opowieści o jego zarobkach ( jaki jestem wspaniały), kogo znam ( jaki jestem wspaniały), jak mnie ten small biznes nie interesuje ( jego wydawnictwo), jacy tu wspaniali i narcystyczni ludzi pracują ( i on jaki wspaniały bo patrzy z radością jak się podgryzają żeby mu się przypodobać - tak tak jego słowa),a na moje próby wrócenia do pierwotnego powodu spotkania - biznesu i zadań - pustka... nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, to nawet było zabawne zobaczyć na własne oczy kolosa na glinianych nogach, zakompleksionego biednego człowieka:( ucieczka w salwach śmiechu:)

Zostaw opinię o Harvard Business Review Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvard Business Review Polska