SWATCH GROUP POLSKA SP. ZO.O.

Opinie o SWATCH GROUP POLSKA SP. ZO.O.

Babadok
@admin 01.08.2015 03:13
Czy pracując w firmie SWATCH GROUP POLSKA SP. ZO.O. otrzymałeś szanse rozwoju? Wypowiedz się na naszym forum....

Tak jest to firma w której jest dużo możliwości awansu, bardzo często pracownicy sklepow przechodzą później do biura, zarówno w Swatchach jak i Hour Passion, sa możliwości awansu (starszy sprzedawca, trener, zastepca kierownika etc) znam dużo osob które przeskoczyly ze sklepu do biura, jest tu relatywnie mala rotacja, atmosfera bardzo ok.

Zostaw opinię o SWATCH GROUP POLSKA SP. ZO.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWATCH GROUP POLSKA SP. ZO.O.