Przedszkole Samorządowe w Komorowie

Komorowo

Opinie o Przedszkole Samorządowe w Komorowie

go,sc

Witam. Jestem gościem w Komorowie tzn. bywam w okolicy przedszkola przy ul. Bociańskiego sporadycznie, ale radziłbym rodzicom dzieci które tam przebywają by zainteresowali się sposobem sprawowania opieki nad nimi bowiem we wtorek 28. 03 br. będąc w pobliżu ( okna od strony garaży ) słyszałem okropne krzyki , kierowane chyba do dzieci ,że nie potrafią się zachować itp. Słychać było na ulicy pomimo zamkniętych okien ogromną agresję jakiejś Pani, albo do dzieci , albo do innego dorosłego - nie ingerowałem ,ale myślałem o zgłoszeniu do Policji. KU UWADZE!!!

Jeżeli pracowałeś w firmie Przedszkole Samorządowe w Komorowie to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o Przedszkole Samorządowe w Komorowie - Komorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe w Komorowie