FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.

Opinie o FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.

spy

Poczytajcie sobie w internecie na stronach Pulsu Biznesu artykuły jak to Finryan (wcześniej wszyscy co nim zarządzają siedzieli pod szyldem Quality All Development) prowadzi współpracę z klientami. Na tej podstawie łatwo zweryfikować czy to jest dobry czy zły pracodawca.

Aneta

@umba dalej pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia?

xxx
@Aneta 09.03.2017 13:46

TG to oszust i kłamca, należy się trzymać od "jego" spółek z daleka....

ok

Benefity socjalne są zawsze potrzebne, ale ciekawe jest to, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków. Wiesz czy wypłata jest terminowa?

umba
@ok 20.09.2016 14:01

W firmach takich jak Finryan International, Finryan Instrumenty Finansowe czy inne Quality All Developement pensje NIGDY nie były wypłacane na czas. Za moich czasów obsuwy były od 2-3 miesięcy i dłużej... Poza tym firma nie płaci składek ZUS. Panuje bardzo zła atmosfera pracy i niska kultura pracowników. Bardzo, ale to bardzo nie polecam.

Stawki wynagrodzenia? ok 50% umowa o pracę, 50% umowa zlecenie, początkujący analityk tylko umowa zlecenie a na rękę w granicach 2100- 2500,00 naturalnie na papierze bo do ręki w ratach i nie całość, zresztą jak wszystkim pracownikom. Ogólnie gdyby pan T.G. płacił ludziom jak jest zapisane w umowach na pewno nie zaczynałabym tego wątku. Pozdrawiam

Pracowałam dla tej firmy m-ce, w skrócie: I ) nie płacą wynagrodzeń tylko z łaski jakieś grosze, więc zalegają na duże kwoty wobec własnych pracowników. II) nie płacą składek ZUS. III nie płacą podatków - bo i po co skoro nie wypłacają wynagrodzeń. Ludzie muszą chodzić na zwolnienia lekarskie żeby dostać jakiś pieniądz. ODRADZAM !!!!

polen

Ciekaw jestem czy będą z tego powodu wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje, jeśli wpisy są prawdziwe, to raczej nie ma powodów do obaw, ale sądzę, że nie wszystkie.

Hm...

Dziwne rzeczy piszecie... Z tego co ja się orientuję to nie ma z tą firmą żadnych większych problemów. Nie słyszałem też nic o jakimś okłamywaniu klientów. Skąd takie informacje?

Finryan Instrumenty Finansowe

Niniejszym informuję, że zawarte na forum gowork.pl wpisy osoby lub grupy osób posługującej/cych się nickiem: "Darek, Zekor, Wich, Toron, Pracownik" wypełniać mogą znamiona takich przestępstw jak zniesławienie (art. 212 k.k.) oraz groźba karalna (art.190 k.k.). Dane przepisy stanowią wprost, że: Art. 212. k.k.: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 Art.190.k.k.: §1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. §2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Mając na względzie powyższe informuję, że zostały podjęte odpowiednie kroki prawne zmierzające do pociągnięcia do odpowiedzialności osób umieszczających wskazane informacje, co do których ustalone zostanie naruszenie prawa. Jakiekolwiek dalsze próby pomówienia jak i stosowania gróźb karalnych, skutkowały będą natychmiastową reakcja, tj. złożeniem aktu oskarżenia, ustaleniem tożsamości osób umieszczających posty oraz żądaniem zasądzenia odszkodowania na rzecz pokrzywdzonej osoby fizycznej lub prawnej.

Dla jasności
@Finryan Instrumenty Finansowe 23.12.2015 11:04

Art 213 § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.

stefan

Witam, jesteśmy przed podpisaniem umowy,jak możemy się skontaktować,żeby z Panem porozmawiać.

Waldek

Ja równiez jestem odrobine zniesmaczony tym co tutaj własnie przeczytałem. Jednak to sporo informacji o uslugach, może warunki pracy tutaj i taktowanie praocwników jest chociaż dobre.

pild

To nie dobrze, że tak się dzieje, przydałoby się, żeby ktoś tym się zajął, najgorzej jednak by było gdyby tracili na tym pracownicy, aczkolwiek klienci też są ważni.

jjjjjjjjjj

Praca konkretna, z możliwością rozwoju. Należy znać dobrze obsługę prog. komputerowych.

Słowa kojarzące się z Finryan Instrumenty Finansowe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ok Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Finryan Instrumenty Finansowe: Najbardziej nie podobało mi się w Finryan Instrumenty Finansowe:

Zostaw opinię o FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINRYAN INSTRUMENTY FINANSOWE Sp. z o.o.