Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław

Wrocław

Opinie o Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): nierozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słabe Atmosfera i ludzie tam pracujący są nienajgorsze. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław: Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław: podejscie do pracowników

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): firma dążąca do celu, dbająca o pracowników jak i o klientów. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako pozytywne . Atmosfera i ludzie tam pracujący są zdyscyplinowani, mili, szanujący się . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od swojego doświadczenia i umiejętności. Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław: miła atmosfera, wspaniali ludzie, dbałość o pracowników. Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław: niedoświadczyłam nic podobnego.

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska S.A. - Wrocław