CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ

Trójmiasto

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ

Wolontariusz

Na dowód że CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ z Bydgoszczy a nie Trójmiasta- to jest jakiś błąd, to (usunięte przez administratora) LP NAZWA PODMIOTU sortuj sortuj NIP sortuj sortuj MIEJSCOWOŚĆ sortuj sortuj WOJEWÓDZTWO sortuj sortuj DŁUG sortuj sortuj 1 ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ, WALDEMAR RANUSZKIEWICZ (CAMVERS s.c.) 5542827069 85-746 Bydgoszcz 2 864.45 zł 2 ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ, WALDEMAR RANUSZKIEWICZ (CAMVERS s.c.) 5542827069 85-746 Bydgoszcz 7 429.87 zł 3 ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ, WALDEMAR RANUSZKIEWICZ (CAMVERS s.c.) 5542827069 85-746 Bydgoszcz 3 254.36 zł (źródła: http://www.lista-dlugow.pl, http://www.kancelaria-mecenat.pl, http://foxberg.pl) Mając długi założyli na córkę firmę pod nazwą MediaVers i oszukują podwykonawców dalej!

Wolontariusz 2

(usunięte przez administratora) jakich mało. Szczególnie śmieszny chłoptaś (usunięte przez administratora)Wielki pan z większym ego. Nie płacą podwykonawcom, stęka że na jedzenie i opłaty mu brakuje a merolem w leasingu za gruba kasę jeździ. Mało już jest takich gnojków w branży ale jeszcze są i trzeba ich tępić. Omijać wielkim łukiem camvers i MediaVers - firmy bliźniacze.

Administrator

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Wolontariusz
@Administrator 01.03.2018 10:26

No właśnie,jak wygląda wynagrodzenie...hmm Tego nikt nie wie,bo go nie otrzymujesz. Przestrzegam przed tą firmą i firmą "kopią" zapisaną na córeczkę "MediaVers" się zwie.

XY

Na początku mili, sympatyczni. Potrafią zapracować na zaufanie, a później wielkie zdziwienie.

Nick

Rzeczywiście, to prawda - nie płacą, ale wciąż naciągają. Wszędzie zalegają z kasą: w drukarniach, u pracowników (byłych!), bo aktualnie nikt już u nich nie pracuje... Uwaga na firmę: Mediavers, bo to to samo - zmienili nazwę, bo są ścigani za długi

Firma krzak

Złodzieje . Nie płacą

nick

Nie płacą w terminie. Firma 2.osobowa.

admin

Wiecie czy firma Camvers S.C. Elżbieta Ranuszkiewicz Waldemar Ranuszkiewicz organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ - Trójmiasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ