CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ

Trójmiasto

Opinie o CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ

Nick

Rzeczywiście, to prawda - nie płacą, ale wciąż naciągają. Wszędzie zalegają z kasą: w drukarniach, u pracowników (byłych!), bo aktualnie nikt już u nich nie pracuje... Uwaga na firmę: Mediavers, bo to to samo - zmienili nazwę, bo są ścigani za długi

Firma krzak

Złodzieje . Nie płacą

nick

Nie płacą w terminie. Firma 2.osobowa.

Wiecie czy firma Camvers S.C. Elżbieta Ranuszkiewicz Waldemar Ranuszkiewicz organizuje na czas wakacji staże lub praktyki dla studentów? Czy ciężko jest się na nie dostać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ - Trójmiasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMVERS S.C. ELŻBIETA RANUSZKIEWICZ WALDEMAR RANUSZKIEWICZ