Autoliv Spring Dynamic Ltd

Milton keynes

Opinie o Autoliv Spring Dynamic Ltd

bany

Pracowałem w Autolivie w Milton Keynes, przez 3 lata. Kontrakt na stałe dostałem dość szybko. Pewnie wszyscy, tak jak ja czuli sie pewnie i bezpiecznie, gdy widzielismy jak ustawiano nowiutkie MS-y i zatrudniani byli nowi ludzie, firma istniejaca 25 lat zaczęła się momentalnie rozwijać, więc nie należało się obawiać o utratę pracy. Pracowałem tylko na nocne zmiany, i nawet przez myśl mi nie przeszło, że jednego dnia o poranku wszystko się zakończy, oznajmili nam, że Autoliv będzie przeniesiony do Rumunii. Takiej pracy jak ta nie miałem nigdy wcześniej, i już nigdy takiej nie bedę miał. Atmosfera, ludzie, warunki, kierownictwo, zarobki, i wykonywana praca to już tylko wspaniałe wspomnienia.

Zostaw opinię o Autoliv Spring Dynamic Ltd - Milton keynes

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoliv Spring Dynamic Ltd