Carlton Cards

Dewsbury

Opinie o Carlton Cards

mika

no zarobki tez slyszlalam ze sa niezle. a wiadomo ze pracujac przez agencje czesto zarabia sie mniej, bo w koncu agencje tez na nas musza zarobic. ale z jednej storny jest to dobry poczatek zeby sie dostac do firmy jak ktos nie daje rade bzposrednio pod firme Carlton Cards. a firma przyjemna zajmuje sie produkcja naczyc, kart podarunkowycj itd..

magdaaa

hej a moglabym mi dac namiary na tą fabrykę? jak sie ta dostać ? [usunięte przez administratora]

syla

Bardzo dobre zarobki jesli jestes na kontrakcie,przez agencje gorzej ale płaca 1/2 stawki wiecej za nadgodziny i w soboty,za niedziele 100% wiecej.Współpracownicy różni,jesli nie stronisz od Anglików bedzie ci tam dobrze.Pracowałam tam miedzy 2005-2007.pa

Zostaw opinię o Carlton Cards - Dewsbury

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlton Cards