Firma Produkcyjno-Handlowa HYBRO Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa HYBRO Sp. z o.o.

Pracownik niemy

czy miałem do czynienia raczej mam, bardzo miła Atmosfera Fajna wesoła Ekipa Pracowników. Gdzie lepiej pracować jak w firmie do której chce się iść pracować nie tylko ze względu na pieniądze, że się musi by jakoś przeżyć, ale ze względu na ludzi którzy tworzą jakiś fajny klimat. Pracodawcy bardzo ugodowi, doceniają pracowitość staranność. Nie zajmują się tylko biurem w sensie traktują pracowników jak narzędzia, ale dużo kontrolują a i też rozmawiają z pracownikami zawsze dają wsparcie, pomoc i rozwiązują problematyczne kwestie związane ze stanowiskiem na którym się pracuje. Jak długo pracuje wiem że nie mogę się skarżyć bo nie mam powodów. Pensja hm nie komuna "czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy" trzeba jednak na te swoje dość dobre pieniądze zapracować, ale warto.

Miałeś do czynienia z firmą Firma Produkcyjno-Handlowa HYBRO Sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa HYBRO Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa HYBRO Sp. z o.o.