Torfotoart

Toruń

Opinie o Torfotoart

Graża

Polecam. Urzekła mnie cierpliwość fotografa w dążeniu do zamierzonego celu.

Beata

Wyśmienita sesja. Jestem pod wrażeniem. Nigdy sama bym nie pomyślała, że mogę współtworzyć fotografię. Całe zaangażowanie dało efekt, nawet mi się nie śniło to w najśmielszych snach. Polecam każdemu, komu brakuje tylko odwagi. Warto, polecam i popieram.

Sylwia

Jestem zachwycona efektem. Miałam duże wątpliwości czy z racji mojego wieku mam jeszcze zaczynać zabawę w pozowanie. Ugruntowanie mojej wiedzy na temat pozowania, liczne próby i wyrozumiałość fotografa, pozwoliły mi "zabłysnąć" na planie. Nigdy bym nie pomyślała, że mogę być "współtwórcą" takich zdjęć .... zachęcam wszystkich wątpiących żeby się jednak odważyć ..... czasem warto

Sylwia34

Świetne zdjęcia, świetna sesja, choć muszę się jeszcze wiele nauczyć. Mam nadzieję na dłuższą współpracę artystyczną.

Ola

Jestem bardzo zadowolona, bardzo efektywny sposób współpracy. Osoba wyrozumiała, bezstresowa, aż z chęcią człowiek współtworzy swój obraz

Kasia
@Ola 06.08.2016 16:30

Będę mieć przyjemność pracować z tym Panem,ale tak naprawdę nic o nim nie wiem. Nie ma żadnych informacji na Jego temat w internecie,dlatego troszkę się obawiam. Czy ma ktoś dostęp do profilu tego Pana na jakimś portalu chociaż?

Sylwia Myk

Bardzo polecam tego fotografa. Bardzo subtelny a zarazem zdecydowany, wymagający, ale dla pięknych efektów zdjęć myślę, że warto.

Basia30

Polecam. Postanowiłam zrobić sobie miłą pamiątkę, bałam się efektu, bo nie wiedziałam jak się zachowywać. Pomoc którą otrzymałam pozwoliła mi odnaleźć się na planie. Efekty super ...... znakomita współpraca i wyrozumiałość, a z drugiej strony motywowanie do pracy. Myślę, że jedna sesja była chyba początkiem i wrócę przed obiektyw. Polecam współpracę, szczególnie osobom rozpoczynającym pozowanie

Iza

Bardzo miła i rzeczowa współpraca. To była moja pierwsza sesja, więc stres duży. Profesjonalna pomoc i współpraca zmieniła się w piękne zdjęcia. Mam porównanie z innymi fotografami i mogę śmiało polecić.

Zostaw opinię o Torfotoart - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torfotoart