SPÓLDZIELNIA PRACY HERMES

Olkusz

Opinie o SPÓLDZIELNIA PRACY HERMES

anonymous

Hermes Spółdzielnia z korzeniami polskimi fachowcy przygotowani do handlu w Technikum ekonomicznym którzy odbywali praktyki w różnych działach magazynów znający zagadnienia księgowości spedycji kolejowej samochodowej laboratorium spożywczym to pozostali Fachowcy którzy tam pracuj to Polskie spółdzielnie kiedyś zakładane przez naszych dziadków za sanacji przez obecnych rządzących zlikwidowane W zamian za Argentyńskie Dyskonty Biedronki itp To jest moja opinia o Hermesie

Wiecie co się dzieje w przedsiębiorstwie SPÓLDZIELNIA PRACY HERMES , bo nie piszecie niczego od jakiegoś czasu i trochę się martwię czy jest u nich w ogóle jakaś praca teraz.

Zostaw opinię o SPÓLDZIELNIA PRACY HERMES - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPÓLDZIELNIA PRACY HERMES