Opinie o ELFON Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ELFON Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ELFON Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFON Sp. z o.o. w Kraków

pracowalemNiePolecam

Mam wrażenie, że wszystkie te pozytywne opinie to "szefowa marketingu" w wolnej chwili pisze ... da się sprawdzić IP? Z mojego doświadczenia - praca tylko w ostateczności, jak nic innego nie macie, ale teraz czasy takie, że chyba nikt tam nie będzie chciał pracować. W biedrze lepiej jest :D Szkoda czasu, każdy dzień tam to dzień stracony. (a tak btw ja po zmianie w ciągu roku 2x więcej dostałem netto - 100%! ... koledzy i w niepołomicach i w krakowie i w podobnych firmach/spółkach też)

Blondynka bez zasad i kwasów
@pracownik

Przecież, soboty są USTAWOWO wolne od pracy. Więc co to za argument o wolnych sobotach ?

kndydat

Szukam informacji jak sie pracuje w Elfon, ale nie z zamierzchlych czasow, a teraz co sie dzieje. Jak sie pracuje na produkcji no i czy zarobki sa takie jak proponuja

@Bogdan

ja pracowałem na stanowisku montera. Zarobki wtedy były porównywalne do konkurencji. Ogólnie pracy było sporo dlatego ciągle kogoś rekrutowali na to stanowisko. Praca w stałych godzinach bez pracy zmianowej, wolne weekendy. Mi to odpowiadało.

Nina

Witam czy w Waszej firmie przyjmowane są kobiety na stanowisko pracownik produkcji. Dziękuję za odpowiedź.

Kierownik Nowy wpis
@Nina

Tak , w dziale produkcji pracuje wiele kobiet i dzięki nim atmosfera jest świetna :)

Sabrina Nowy wpis
@Kierownik

a czy w dziale produkcji pracuje się na zmiany? proszę o informację, w jakich godzinach się tutaj robi. kobiety zajmują te same stanowiska co mężczyźni i wykonują tę samą pracę? :) dzięki.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje ELFON Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Nuzle.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Webmaster.

Majka Nowy wpis

w sieci, a dokładniej na stronie firmy, znalazłam ofertę pracy na stanowisko regionalnego managera sprzedaży. firma wymaga od kandydata mobilności geograficznej oraz gotowości do częstych podróży. w jak często odbywają się te delegacje? są one jednodniowe czy trwają dłużej? ;D i jak często mają one miejsce? myślę, czy nie złożyć tutaj CV...

@kndydat

Pracowalem w tej firmie na produkcji, dobrze wspominam ten czas jednak ze względu na wyprowadzkę z Krakowa musialem zrezygnowac.

Bożena
@Bogdan

No a co dokładnie sprawiło, że tak dobrze wspominasz? Nie ukrywam że interesują mnie konkrety, mąż szuka właśnie normalnej pracy dla siebie. Jakie zarobki wtedy oferowali, może podpowiesz czego mniej więcej się spodziewać?

@Bogdan

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFON Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
pracowalemNiePolecam

Dział Marketingu
@pracowalemNiePolecam

Szanowny Panie "pracowalemNiePolecam " cieszymy się Twoim szczęciem, że jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy ..... w biedrze. Teraz takie czasy, że jakie kompetencje taka praca i płaca. Pozdrawiamy :)

NiePolecampracowałem
@Dział Marketingu

Oto dział "marketingu" Elfonu w całej krasie... Nie ma argumentów merytorycznych. Bo nie może być. Bo prawda w oczy kole. Bo jest nieciekawie. Bo jest źle. Pozostają argumenty "ad personam" - bo obrzucić błotem jest łatwiej. Pod rozwagę: nie widać coraz więcej osób w Elfonie, wręcz przeciwnie. A ogłoszenia o zatrudnieniu wciąż się pojawiają. Skąd taka duża fluktuacja kadr ? (dla zorientowanych - to wskaźnik efektywności działu HR) No chyba, że te te wszystkie wpisy, świadczące o tym , ze jest kiepsko - są PRAWDZIWE.

@pracowalemNiePolecam

Ja przyszedłem z Niepolomic i to w Elfon dostałem dużo wyższe wynagrodzenie , wolne soboty i elastyczne godziny pracy i nie jestem szefową :).

Niepolecam Pracowałem

Hahahah - wolne soboty - co za zdobycz w dzisiejszych czasach... PS: Nie jesteś szefową - ELFON ma SZEFA :)

@Niepolecam Pracowałem

wolne soboty w Elfon Dla mnie to istotne mogę spędzić czas z rodziną , spotkać się ze znajomymi, remontować dom. Ty najwidoczniej niczego poza pracą nie masz :)

Blondynka bez zasad i kwasów
@pracownik

Czy w ELFON Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

U nas w Polsce tych wszystkich cwaniaczków przedsiębiorców pracodawców powinno się trzymać krótko. To największe płaczki i roszczeniowcy. Ciągle im źle i ciągle im się nic nie opłaca chociaż płacą najmniej w Europie i płacą najniższe podatki w Europie.

Krzysztof

Masz na myśli pracodawcę? Tu płacą tak mało że narzekasz? Minimalną czy więcej bo widziałem w komentarzach że zdania są podzielone. Chętnie dowiedziałbym się jak jest teraz.

Iza

Hejka, zainteresowalo mnie ogłoszenie o pracę na stronę firmy na Regionalnego Managera Sprzedaży. Pytanko tylko takie mam, jak duży jest obszar po którym się jeździ? Czy auta służbowe są w dobrym stanie i czy dostaje się kartę paliwową?

Chętny pracownik

Zauważyłem w necie ogłoszenie o pracę; jako Elektronik przy składaniu domofonów. Wysłałem CV, po rozmowie tel. zostałem zaproszony na spotkanie. Na spotkaniu z kierownikiem rozmowa na ogólnie tematy, brak pytań z elektroniki (o jakieś wzory rozpoznanie elementów itp) praktycznie nie było pytań na temat mojego doświadczenia czy zainteresowania elektroniką. Pytanie ile chce zarabiać i tyle. Pokazano co firma produkuje – oprowadzono mnie po produkcji. Rozmowa dość krótka. Chciano sprawdzić moje umiejętności lutownicze – zaproponowałem że mogę siąść od razu i coś zlutować. Nie zgodzono się – zaproponowano mi inny dzień tzw. próbny; miałem przyjechać na chwilę, popracować, pokazać umiejętności lutowania. Zgodziłem się. Przyjechałem na dzień próbny – zamiast pracować chwilę – pracowałem cały dzień, bo nie było szefa aby omówić wynagrodzenie. Spotkałem się z właścicielem firmy – porozmawialiśmy o wynagrodzeniu (ile chce - ile on może dać). Poinformowano mnie ze dostanę informację zwrotną (pozytywną lub negatywną) do tygodnia czasu. Na rozmowie z szefem ustaliłem; ze dzień próbny ZOSTANIE ZALICZONY DO MOJEJ PRACY jak zostanę zatrudniony. W przypadku gdy nie zostanę zatrudniony lub nie będę chciał współpracować ZOSTANĄ MI WYPŁACONE PIENIĄDZE ZA PRZEPRACOWANY DZIEŃ. Na początku jest miesiąc próbny za niższą stawkę na umowę zlecenie potem, ewentualnie umowa o pracę z normalnym wynagrodzeniem. W moim życiu byłem na różnych rozmowach o prace; przeważnie opowiadałem o moim doświadczeniu – zadawano mi pytania do tego. Były testy z elektroniki np. podanie wzoru, co to za element, jego działanie, wskaż na płytce elementu lub schemacie itp. Od razu był test lutowniczy, przylutować coś, wlutować coś i przylutować z powrotem. Niekiedy zmierzyć coś przyrządem. W tej firmie nie było takiego czegoś. Firma wydawała mi się fajna; zgadza się są kamery pokrywające całą przestrzeń firmy, ale ludzie normalnie rozmawiają i pracują, mogą iść do toalety na papierosa. Możesz sobie zrobić herbatę, kawę w dowodnym czasie 20 min przerwę. Po jednym dniu atmosfera wydawała mi się przyjazna. Firma jak każda inna tylko ze mało miejsca. Nie podobało mi się że kierownik nie mógł zemną ustalić wynagrodzenia tylko szef, Że musiałem dwa razy przyjeżdżać aby pokazać umiejętności lutownicze (w innych firmach robią to od razu) Do dnia dzisiejszego nie poinformowano mnie o STATUSIE REKRUTACJI. NIE ZAPŁACONO MI ZA DZIEŃ PRÓBNY TAK JAK ŻE MNĄ TO USTALONO. BRAK JAKIEJ KOLWIEK KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ (NIE ODPSANIE NA EMAL). Rozumiem; szef znalazł kogoś tańszego – kogoś kto chciał mniej niż ja. Ala przynajmniej mógł mi dać znać ze dziękuje za poświęcony czas (dwukrotnie w tym cały dzień) Oraz wypłacić pieniądze tak jak ustaliliśmy. W końcu w tym dniu przysłużyłem się firmie i zmontowałem trochę elektroniki.

kolega
@Chętny pracownik

To może powinien Pan zgłosić sprawę do PIPu. Umowa ustna to też umowa A przecież są świadkowie że był Pan w pracy.

@kolega

Poza tym skoro kamery są to sprawa wydaje się oczywista :) wynagrodzenie za każdą pracę się należy i nie można dać się naiwnie nabijać na jakieś darmowe dni próbne!

Edyta
@Chętny pracownik

Niech się Pan nie przejmuję. Ja zostałam zwolniona za to, że nie umiem lutować mimo tego, że nikt nie sprawdził jak lutuje. Zdzisek robił tylko maślane oczy do Andżeliki, żeby tylko ją zostawić i poszedł do szefa nakłamać na mnie, żeby tylko mnie zwolniono, ponieważ zaczęłam się kumplować się z Martą której on nienawidzi. Moje umiejętności lutownicze nie zostały w ogóle sprawdzone. Kamery w szatni to przegięcie. Brak prywatności.zdzisek niby kierownik tylko lata na śmierdzące papierochy i wiecznie narzeka na szefa, że nie ma premii.

Edyta
@Chętny pracownik

Jeszcze jedno. Jak powiedziałam szefowi kiedy nie przedłużał mi umowy,( a przypominam, że zwolnił mnie dlatego, że nie umiem lutować mimo tego, że nikt nie sprawdził jak lutuje) , że są kamery i szef może sprawdzić czy zdzisek mnie sprawdzał czy lutuje, wtedy szef odpowiedział, że nie będzie wchodził w kompetencje zdziska. zdzisek zakochany w małolacie mimo, że żona siedzi obok. Agnieszka nie lepsza. Cały dzień gada, jadaczka jej się nie zamyka, ale nikomu innemu nie wolno nawet słowa powiedzieć, bo szef patrzy.

@Edyta

Edyta powiedz jak kasa, bo nikt nie pisze czy dostajesz co obiecane

W temacie pracy i zarobków w Elfon. Zarobki są wyższe niż na takich samych stanowiskach w tzw. korporacjach, dodatkowo P Ł A T N E nadgodziny, oczywiście nie na stanowiskach kierowniczych tam negocjujesz warunki pracy i płacy i jeśli osiągacie porozumienie to pracujesz jeśli nie - szukasz dalej . Firma nie oszukuje, nie składa niezrealizowanych i nierealnych obietnic tylko po to żebyś chciał u nich pracować, a potem jakoś tam będzie, najwyżej obiecamy Ci jeszcze więcej w przyszłym roku, żebyś tylko został, a potem w tzw. między czasie poszukamy kogoś kto Cię zastąpi. Każda z pracujących tam osób jest WARTOŚCIĄ i ma realną możliwość wdrażania swoich pomysłów i uczestniczenia w rozwoju firmy. Firma ceni i wynagradza zaangażowanie. Chcesz się szkolić i rozwijać ? Chcesz wdrażać swoje projekty i pomysły? Cenisz koleżeństwo i dobrą zabawę? Jesteś entuzjastycznie nastawiony do nowych wyzwań? Nie przeraża cię przywilej podejmowania decyzji? Lubisz współpracować , masz czas i chcesz pracować ? PRZYJDŹ sam się przekonasz. Część zamieszczonych tu opinii jest pisanych przez osoby które nigdy nie pracowały w Elfon, nawet nie znają firmy, więc ich opinie są warte tyle co paszport Polsatu. Firma aktualnie poszukuje pracowników do działów: Produkcji (Mechanik, Monter - Elektronik, Ślusarz), działu R&D (Elektronik - Konstruktor, Projektant form użytkowych, Projektant instalacji nisko-prądowych, Kosztorysant) Handlu (handlowiec , Eksport Manager).

Krzysztof

Co konkretnie nie jest prawdą? Nie można się szkolić i rozwijać? Pracujesz tu i możesz napisać co masz do zarzucenia warunkom pracy? Bo jak się daje negatywa to wypadałoby wyjaśnić czemu.

szeptucha
@Krzysztof

Nie ma szkoleń i rozwoju. Jedyne szkolenia to BHP i RODO - bo są wymagane. (usunięte przez administratora)

Gabo

Stek bzdur

@Gabo

No a skoro tak to jaka jest prawda według Ciebie?

Jaki jest wkład kierownictwa ELFON Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Szczerze, żadna. Atmosfera jest bardzo specyficzna. Zakład firmy, który udaje ze ma rodzinną atmosferę. Każdy na każdego nagaduję, piszą między sobą wiadomości i inne rzeczy. Nie polecam.

Izabela

Wiesz, wydaje mi się, że plotki to dosyć powszechne zjawisko w zakładach pracy, choć negatywne oczywiście i rozumiem, dlaczego może to być uciążliwe. A czy potrafisz wskazać jakieś plusy zatrudnienia w firmie Elfon?

Ilona

Witaj @anonim,czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat wynagrodzeń? Czy są zawsze na czas i sprawiedliwie rozliczane. Myślę, że taka informacja pomoże wielu osobom w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w Elfonie.

Sylwia

Skoro kierownictwo nie dba o dobra atmosferę, to jak jest z pracownikami? Między nimi wszystko jest oklej, czy też są jakieś zgrzyty? :D

Ktoś

Weź, chłopie rozbieg i walnij z rozpędu głową w ścianie, może cię to zresetuje. Nikt ci krzywdy nie robił w tej firmie, nikt nie ubliżał, jak możesz tak się wyrażać o drugim człowieku?? Twoje komentarze nie wnoszą żadnych merytorycznych opinii, natomiast świadczą jedynie o twoim poziomie kultury i wychowania. I radziłbym podszlifować trochę ortografię bo w twoim wieku już by się chyba przydało posiąść taką umiejętność. Nie pozdrawiamy.

Magdalena
@Ktoś

Nie pozdrawiamy? A kim takim jesteście, jakąś grupą pracowników, czy kim... W jego wpisie nie ma nic o żadnym człowieku, tylko ogólnie o atmosferze w firmie. Brak wulgaryzmów itp. To właśnie w Waszym (?) wpisie jest propozycja zastosowania przemocy. Szczerze, to mnie oburza Wasz wpis, nie jego.

Sylwia

A pracownikom to jakoś przeszkadza? Tzn wychodzą z własna inicjatywa i sami organizują jakieś integracje? :)

Pawel

Pracowałem w Elfonie ponad 4 lata i bardzo dobrze wspominam te chwile. Ludzie na produkcji są bardzo zgraną paczka, wspomagają się i są bardzo pomocni. Na każdym etapie pracy mogłem liczyć na życzliwość i pomoc zwłaszcza na początku mojej tam przygody. Nie zaznałem tam złośliwości ani zawiści tylko naprawdę rodzinną atmosferę. Zawsze jest dużo śmiechu, mam nadzieję że Zdzichu znajdzie kogoś kto mu za mnie będzie dokuczał. Może nie każdy z każdym żyje w super relacjach jednak zawsze wszyscy się umieją porozumieć. Pozdrawiam wszystkich

Skoro byłoby tak jak piszesz to o czego mu ta furtka wtedy? ;p

John Doe

Elfon. (usunięte przez administratora) W którym "darcie buzi" na ciebie jest na porządku dziennym. W którym decyzje zmienia się na przeciwne w ciągu sekund. (usunięte przez administratora) W którym dostajesz uwagi o mailu który jeszcze nie dotarł (do Ciebie - taka lokalna cenzura) W którym nie używa się słowa "proszę", "dziękuję", królują formy bezosobowe - za to przekleństwa lecą swobodnie. W którym zawsze robisz źle, za mało, nie tak. (usunięte przez administratora) Jeśli już dałeś się złapać na ten słodki stek bzdur o (usunięte przez administratora) "szkoleniach", "wspólnych kręglach", "rodzinnej atmosferze" serwowany w ogłoszeniu o pracę i naprawdę brakuje Ci na chleb a masz skórę jak nosorożec - spróbuj. W przeciwnym razie - UCIEKAJ ! Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda życia i nerwów. .

WPC
@John Doe

Doe nie zostaje się od razu dyrektorem w firmie Elfon :) Dostałeś zadania których nie zrealizowałeś i zarząd rozwiązał z Tobą współpracę. W nowej firmie również dyrektorem nie zostaniesz. Do tego trzeba mieć charyzmę oraz nie latać z byle pierdołą do prezesa. Współpracują z firmą Elfon już sporo czasu. I nadal będę to robił jak większość osób zatrudnionych w tej firmie.

@WPC

bo to prawda

Urszula

napiszesz cos wiecej w tym temacie ? czy to po prostu zart odnosnie tej sciezki ?

anonimus

Nie można. Nawet pytanie o nią jest niestosowne. Z benefitów jedynie parking w błocie i kawa za darmo.

Szef
@anonimus

Szanowny Doe , anonimmusie , szeptucho, TomaszuJ tu pozdrawiamy konkurencje :), parking firma Elfon posiada w całości pokryty kostką brukową i błota to tam nigdy nikt nie widział poza tym którym nasz obrzucasz :), a na włoską kawę i Ciasto Prezesa zapraszamy , choć ostatnio w firmie pojawił się automat do poławiania cukierków , wiec odpuściłem pieczenie makowców. Pozdrawiam Prezes:)

@Szef

A jak jest w takim razie z ta opieką medyczną?:)

Elf

Doe, Byłypracown... itp widzę, że bardzo żałujesz, że chyba cię zwolniono i teraz próbujesz hejtować swojego byłego pracodawcę. Twoje opinie nie są wiarygodne, a tylko dyktowane złymi emocjam, które są w tobie, bo prawdopodobnie nie spodziewałeś się zwolnienia. Widać że przez ten czas zdążyłeś przyzwyczaić się do komfortowej pracy w Elfon. Samochód służbowy, laptop, telefon, prezenty i inne gadżety - za wszystko ELFON płaci - SUPER żadnych limitów i targetów nie trzeba wyrabiać. Chyba wystarczyło tylko udawać, że się pracuje, oszukiwać, kombinować, pisać "steki bzdur" w raportach z wizyt na których się nie było, a jak inwencji na udawanie zabrakło to wtedy urlopik, albo zwolnienie no i można byłoby tak pociągnąć z rok, tylko Prezes jakoś się zorientował i ci podziękował :))) ?? W konkurencji też już jesteś na wylocie? dostałeś robotę bez samochodu na magazynie i miejsce parkingowe przy śmietniku więc stąd ta histeria? Twoje stanowisko w Elfon raczej już jest zajęte więc może przestań tęsknić ;)

John Doe
@Elf

Oj, widzę, że prawda zabolała :) Śmiało, dalej ssij z paluszka nowe "fakty" - to prostsze niż krytycznie spojrzeć na siebie i swoje zachowanie... Potraktuję te "rewelacje" jako żart - w końcu to był Prima Aprilis :-D Pozdrawiam słonecznie - z magazynu / z pod śmietnika

Szef

Elfon Sp . Z o o nigdy nie zatrudniał grafika , e- commers ani pm . Hmmm choć nie wiem kto to pm :) . .Ale niebawem będziemy rekrutowali w związku w uruchomieniem nowego dużego projektu i podpisaniem kontraktu. Zapraszamy programistów, możliwa praca zdalna. A w temacie tęsknoty za Elfonem - byli tacy którzy odeszli i wrócili i pracują z nami do dziś , wiec jednak ktoś tęsknił :))

Robert

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji ,czy jest jakiś system premiowania za np.większą wydajność ? Czy są problemy z urlopami w czasie wakacji ?

Szumski Soft

Chciałbym złożyć POZYTYWNĄ opinię na temat współpracy ze Spółką ELFON jako 3 letni kontrahent firmy - podwykonawca Szumski Soft. Ze Spółką moja firma współpracowała około 3 lata i chciałbym polecić ELFON oraz zarekomendować go jako partnera biznesowego. ELFON reprezentowany przez Prezesa Spółki jest świetnym partnerem biznesowym gwarantującym obopólną korzyść oraz możliwość współpracy przy ciekawych przedsięwzięciach. Dzięki kontraktowi z ELFONEM moja firma nabrała wiatru w żagle i mocno się wyspecjalizowała odwdzięczając się wysokiej jakości tworzonym dla niej oprogramowaniem. Współpraca z partnerem jest odbierana przeze mnie jako rzetelna i uczciwa. Ze swojej strony jako właściciel Szumski Soft - Adrian Szumski pragnę ze swojej strony podziękować za owocną współpracę oraz zachęcić przyszłych partnerów Spółki do zaangażowania się w to wielkie przedsięwzięcie jakim jest łączność pomiędzy ludźmi. ELFON POLECAM i ze swojej strony życzę Państwu mnogości kontraktów, umów i wiele przyjemności w związku ze współpracą. Samego rozwoju! Adrian Szumski w imieniu Szumski Soft [17.VIII.2021].

Grażyna

Czytałam, że firma ELFON szuka teraz regionalnego managera sprzedaży. Może mi tylko ktoś powiedzieć, jaki rodzaj umowy proponują osobie na tym stanowisku? Będę wdzięczna!

Ilona

Cześć, Elfon poszukuje kandydata na stanowisko regionalnego menadżera sprzedaży: https://elfon.com.pl/praca.html. Wspominają o wysokim motywacyjnym systemie wynagrodzeń. Możecie zdradzić o jakich kwotach mowa?

E-Team

Do: ssds Musiałeś pracować chyba w 1997 r :),albo opisujesz inną firmę ale również wtedy były szkolenia i wyjazdy integracyjne. Uprzejmie proszę o niemoderowanie takich opinii przez GOWORK , bo żaden z Pracowników byłych firmy Elfon takich bzdur nie pisze, bo po co ? W Elfonie mamy rodzinną atmosferę, komunikujemy się wzajemnie i rozmawiamy jak zespół , fakt że czasami bywa wyjątkowo ROZRYWKOWO zwłaszcza na imprezach :), ale to nie znaczy że firma jest śmieszna, a raczej że pracownicy stanowią barwny zespół osobowości, któremu nie brak kreatywności, zarobki, atmosfera, ludzie SUPER . Każdy może się przekonać osobiście :)

@E-Team

Pani (usunięte przez administratora)bądźmy szczerzy, nie ma co mydlić ludziom oczu, zarobki były i są kiepskie na najniższych stanowiskach. Ludzi chodząc do pracy chcą godnie zarabiać, by wyżywić rodzinę, a nie dostawać najniższą krajową. Atmosfera owszem między pracownikami kiedy pracowałem była super, z wyższym szczeblem już było zdecydowanie gorzej. Co do opinii ssds potwierdzam, że o szkoleniach można pomarzyć (chyba, że mowa tu o szkoleniu BHP).

TO JA
@Dude

Ja pracuje w dziale projektow i jezdze na szkolenia wiec chyba faktycznie nie piszesz o tej samej firmie. Wszedlem tu z ciekawosci i nie moge sie zgodzic z twoja opinia uwazam ze zarobki sa OK , przynajmniej moje nie moge narzekac :) atmosfera SUPER to fakt. :)

@TO JA

Pochwal się zatem gdzie i kiedy byłeś na szkoleniach :) bo to jest jakaś farsa jawne oszustwo! Poza tym jestem święcie przekonany, że TY jesteś ową Panią z marketingu, więc nie siej zamętu i nie mydl ludziom oczu.

Zostaw merytoryczną opinię o ELFON Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ELFON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELFON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFON Sp. z o.o.?

ELFON Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

ELFON Sp. z o.o.