Budowlana

Konopiska

Opinie o Budowlana

Słowa kojarzące się z Budowlana (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo ważną rzecz zeby sie caly czas uczyć Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo ważni, jeżleli atmosfera w pracy jest dobra to i dobrze sie pracuje. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Do takiej ktora bedzie mnie satysfakcynująca Najbardziej podobało mi się w Budowlana: Mozliwośc tworzenia nowych rzeczy Najbardziej nie podobało mi się w Budowlana: wszytsko mi sie podoba

Zostaw opinię o Budowlana - Konopiska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budowlana