BER-BUD Paweł Bernacki

Płock

Opinie o BER-BUD Paweł Bernacki

czarny płock

gość konkretny robota kasa zero zastrzeżeń

anita

na 6 z plusem

Seba

Co wy piszecie aż żal fajni ludzie i sumienni pracę zrobili zaliczek nie brali. Żenada żeby takie życzy pisać i obrażać innych. Ja mogę wam pokazać jego prace jest super i nie krytykuje. Pokażcie gdzie wam tak popsuł, to nie piszą klienci tylko konkurencja pozdrawiam wszystkich

marta

polecam na 6 z plusem

Krzysztof Jerzyna

To jest właśnie postawa i cały właściciel! cham i prostak! Ciężko mu się pogodzić z prawdą! Żal aż patrzeć jak się wypowiada na forum!

piotrek cekaniowo

Uważajcie bierze zaliczkę i znika, odwleka prace budowlane , potem wypiera się że dostał zaliczkę, jeśli nie wierzycie to popytajcie w hurtowniach materiałów budowlanych w okolicach o niego. Wszędzie mają taką samą opinię o nim.

paweł
@piotrek cekaniowo 13.03.2017 07:07

berbud@o2.pl takich kurew które piszą takie bzdety to jest w hoj jak piszesz pało jedna z drugą to się przedstaw pozdrawiam kurwy

Yu23

NIE POLECAM!!! NIE POLECAM!!! Właściciel jest mitomanem. Nie dokończył swojej pracy po prostu pewnego dnia zniknął i już się nie pojawił. Nie odbierał telefonów. Wykończenie wnętrz po prostu tragedia. Poprawiał po poprzedniej firmie i znów praca nadaje się do poprawki. :-( Lepiej nie użerać się z takim człowiek i jego ,,firemką,, . W trakcie ich pracy niektórzy pracownicy od niego odchodzili bo im nie płacił. SZCZERZE jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!!

Piotr

Mnie bardziej ciekawi, ile mi zapłacą @budzik :) Przecież to portal z ofertami pracy, więc może ktoś jest w posiadaniu cennych informacji o kolejnej rekrutacji i warunkach zatrudnienia, jakie są przewidywane :)

sławek
@Piotr 19.05.2016 09:48

kasę płaci regularnie co 2 tygodnie godzinówka 12 początek 15 ja mam 17 pozdrawiam

piotr

firma w skali 1 do 6 na 5 polecam a jeden minus weszli po 2 tygodniach opóźnienia polecam

ala

zrobili prace po 3 firmach poprawili ale jest ok polecam szczerze

klient

Jedynie napiszę Uważajcie!!! Każdy inny ale nie ten człowiek i jego pracownicy.

tela 12
@klient 09.12.2015 12:03
Jedynie napiszę Uważajcie!!! Każdy inny ale nie ten człowiek i jego pracownicy.

bzdety polecam wszystkim konkretny facet

klient

przestrzegam przed tym człowiekiem, bierze zaliczkę i ginie, wymyśla różne cuda, kasę straciłam i nerwy, a on nigdy się nie pojawił...

1980pkn
@klient 21.10.2015 17:34

kto takie bzdety piszę kto bierze zaliczki chamy i zazdrośniki piszą takie bzdety i ludzie co za grosz szacunku do siebie nie mają jeśli ktoś piszę niech się przedstawi a nie anonimy banda hołoty i wieśniaków

1980pkn
@klient 21.10.2015 17:34

jako były pracownik ciekawe ? ciekawe od czego pracownik skoro ma ludzi od paru lat stałych i nie dobiera . pracę robią sumiennie pozdrawiam

żenada!! nie polecam. jako były pracownik mam same negatywne doświadczenia!!

Zostaw opinię o BER-BUD Paweł Bernacki - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BER-BUD Paweł Bernacki