Metal Spec , Jurek Metalurgica

Abrera

Opinie o Metal Spec , Jurek Metalurgica

kwasny

zgadzam sie z toba[usunięte przez administratora] y byli tacy co przepracowali dwa trzy miesiace bez grosza... [usunięte przez administratora] uwazajcie..`pozdrawiam

kazuar

.. .ta firma to jeden wielki [usunięte przez administratora] l..TO...szkolny przyklad jak mozna na pracy sprowadzonych z Polski do Hiszpani ludzi zarobić..[usunięte przez administratora] wiele tysiecy euro...sprowadza sie Polakow ..zapedza do wielogodzinnej ciezkiej pracy...za ktora pracujacy Polak nigdy nie otrzyma naleznych pieniedzy...a jedyne co otrzyma to stek wulgarnych słów od kolesia ktory nazywa sie .[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Metal Spec , Jurek Metalurgica - Abrera

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Spec , Jurek Metalurgica