Wkręt Met

Kuźnica Kiedrzyńska

Opinie o Wkręt Met

Beatles

Szacunek dla pracownika na poziomie szmaty do podlogi... Wynagrodzenia na poziomie: za malo by zyc, za duzo zeby umrzec, bo nawet na porzadna trumne braknie z jednego miesiaca... Praca dla wiekszosci osob tylko na umowe zlecenie, no chyba ze masz uklkady. Dalej pracownicy z kilkuletnim stazem - propozycja przejscia z pelnych swiadczen na umowe zlecenie (kpina) a jak nie to [usunięte przez moderatora]. Pozdrowienia dla Pana Klimasa.

Słowa kojarzące się z Wkręt Met (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .stresująca,wyczerpująca.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? niemożna Najbardziej podobało mi się w Wkręt Met:nic Najbardziej nie podobało mi się w Wkręt Met: warunki pracy

Jajo
@anonim 27.05.2009 13:46

No posrało cie chyba, tgam jest jeden wielki obóz pracy, nie ma tygodnia aby z 5 razy nie wzywali pogotowia bo kobiety mdleją.. sZACUNKU DLA PRACOWNIKA ZERO, LICZY SIĘ TYLKO LIZANIE TYŁKA PRZEŁOŻONEMU. Pracuję tam, ale już niedługo....

Zostaw opinię o Wkręt Met - Kuźnica Kiedrzyńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wkręt Met