Opinie o Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina w Inowrocław

Witczyk Nowy wpis

zarobki są ok jeśli porównasz je do innych biur nieruchomości w stolicy.

Inny anonim Nowy wpis

Z tego co wiem pisanie opinii przez właściciela firmy jest niezgodne z regulaminem serwisu i takie opinie są usuwane, więc nie wydaje mi się :P a ceny jak ceny, wcale nie są aż tak niedorzecznie niskie jeśli porównamy z innym przedstawicielami branży.

Modny

Przede wszystkim mocno zorganizowani i słowni ludzie. Firmy do współpracy dobieram z niezwykłą ostrożnością, bardzo sobie cenię profesjonalizm.

@Modny

OOpinie pisane przez właścicieli firmy :) widac na kilometr. ponadto podejrzanie niskie ceny w ogloszeniach smierdzi oszustwem na kilometr

Aleksander Nowy wpis

Dlaczego twierdzisz, że opinia ta została napisana przez właścicieli firmy? Jeżeli masz inne zdanie o tej firmie, to chętnie je poznam. Może będziesz w stanie uzasadnić je tak, aby opinia stała się merytoryczna. Zrobisz to?

Mario86

Słowność i trzymanie się terminów u mnie zaplusowały.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.

Na pewno świetny kontakt i przyjazne warunki pracy, dla mnie było to istotne.

Magdalen

Wszystko w porządalu, można polecić!

Aleksander
@Magdalen

A powiesz może coś więcej? Co sprawia, że polecasz współpracę z tą firmą?

Nat

Mój były pracował z Wami i bardzo sobie chwalił, zarówno samą pracę jak i ludzi z którymi współpracował. Nie do końca moja opinia, ale jeśli pomoże to zostawiam.

Kawaii

Współpracowałem z firmą jakiś czas temu i dobrze wspominam ten okres. Swego czasu przez naszą firmę przewinęło się sporo agencji nieruchomości, ale Drągowski subiektywnie najlepsza współpraca

Bogi

Drągowski to zaufana firma, popytajcie ludzi z branży nieruchomości to Wam potwierdzą, ja na pewno potwierdzam ;)

Krzysztof

Ile można zarobić w tej firmie? Czy można liczyć na premie ?

Zdecydowanie polecam, pomagałem ostatnio szwagrowi z kupnem działki i tak trafiło na Drągowski, moja pomoc była praktycznie zbędna, wszystkie informacje dostarczyli, załatwiony temat bardzo szybko. Niesamowita organizacja.

Mr P

Totalnie warto, jeśli szukasz rozwoju i jarają Cię nieruchomości, to jak najbardziej nie powinieneś być zawiedziony. Przynajmniej ja nie byłem :)

Angie

Bardzo profesjonalni i kontaktowi ludzie, znają rynek nieruchomości i można się zdać na ich wiedzę.

Jeśli szukacie pracy w branży nieruchomości w Warszawie to śmiało możecie składać tutaj CV, firma przede wszystkim z doświadczeniem z wieloletnim stażem na rynku.

ww

wie ktoś coś na temat tej firmy jak oceniacie warunki pracy w tej agencji ?

alberta
@ww

kiepsko

Mariaa
@ww

Jak dla mnie warunki są bardzo ok, jest motywacja na jakiś rozwój. Zdecydowanie polecam, nie byłam zawiedziona podejściem do pracownika.

Marina

Rozwijająca się firma z uczciwym i życzliwym podejściem do pracownika. Sama praca mi pasowała a z szefostwem nie miałam nigdy problemów. Pozdrawiam!

Wojciech
@Marina

Popieram, przeglądając niektóre negatywy zastanawiam się, czy Ci ludzi pracowali w tym samym miejscu co ja :D

Mao

Pozytywnie i progresyjnie, brak zastrzeżeń (współpracownicy wydają się podzielać moją opinię).

Igor

Jakie są zasady pracy w firmie? Chodzi o agentów? Słyszałem , że są dobrzy więc warto zaczepić się?

albert

Nie polecam nie szanują swoich pracowników ani klientów Polityka na wysoki zysk po trupach Nie ma reklamy Brak wszystkiego dla pracowników Wykorzystując agentów na max

Pracowałam w Ad Drągowski w biurze przy ul. Waszyngtona 30/36. Szczerze nie polecam. Kierowniczka biura wprowadza nie do końca uczciwe praktyki. Z korzyścią oczywiście dla Agencji, ale już dla kupujących niekoniecznie. Omijajcie to biuro.

albert

w każdym tak jest , tylko zyski a żadnych nakładów i wykorzystać agentów ile się da

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina - Inowrocław

Waldemar Kleina Ad Drągowski Nieruchomości Waldemar Kleina
3.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Toruńska 121 lok. 7
    88-100 Inowrocław