Polskie Hurtownie BHP

Gdynia

Opinie o Polskie Hurtownie BHP

Słowa kojarzące się z Polskie Hurtownie BHP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... DOBRA Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .DOBRA Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Polskie Hurtownie BHP: Możliwość samodzielnej polityki sprzedażowej Najbardziej nie podobało mi się w Polskie Hurtownie BHP:opóźnienie w realizacji zamówień klientów

Zostaw opinię o Polskie Hurtownie BHP - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Hurtownie BHP