EVA DELMER, FIRMA ”DOMIVITA 24”

Słupsk

Opinie o EVA DELMER, FIRMA ”DOMIVITA 24”

Krzysiek

Krzysiek pracowałem i nie bylo żadnego problemu ,polecam firmę wszystko dobrze zorganizowane

barbara

Oświadczam że zamieszczona opinia zawiera informacje nieprawdziwe i godzące w dobre imię Pani Ewy Delmer Barbara

znajomy

znam Panią Ewe i wiem jak kieruje swoją firmą i jakie ma standardy dla pracowników, i proszę mi tu nie pisać ze nie było powodu dla którego została Pani zwolniona z pracy , ( znam ten powód ) Pani Barbara pracowała w 2 miejscach i (powód znany firmie i pani Barbarze ) dlatego została zwolniona Jeśli Pani Barbara ma odwagę to proszę podać prawdziwy powód zwolnienia wtedy ocenimy .

barbara

Najgorsza oszukańcza wyzyskująca firma jaką niechlubnie udało mi się poznać. Odradzam wszystkim potencjalnym pracownikom

Zostaw opinię o EVA DELMER, FIRMA ”DOMIVITA 24” - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVA DELMER, FIRMA ”DOMIVITA 24”