Opinie o Alucrom Kielce Sp. z o.o. w Dębska Wola

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alucrom Kielce Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Alucrom Kielce Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alucrom Kielce Sp. z o.o. w Dębska Wola

Nowy Nowy wpis

Witam zastanawiam się nad złożeniem CV do firmy Alucrom na stanowisko lakiernik . Czy można realnie zarobić te 6tys miesięcznie ? Jak atmosfera ?

Krzysztof Nowy wpis

Proszę tylko kierownika żeby następnym razem takich kolesi nie przyjmował do pracy .Najlepiej po tygodniu pracy takiego nowego niech się spyta starych pracowników czy się nadają .Nikt na nich nie będzie (usunięte przez administratora) .Prś.do kierownika nowi mają więcej na umowie niż starsi pracownicy .,To moim zdaniem jest trochę nie w porządku .Na szacunek i wypłatę pracuje się latami proszę to przemyśleć Panie Pracodawco.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Alucrom Kielce Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Logistyk, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 5 czerwca.

Kuba Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Jak niektórzy pracownicy żeby tylko jechać do Szwecji zganaią na nowych pracowników że to jch wina jak coś nie wyjdzie a sami robią na odwal się aby dniuwka zeszła i coś wynieś plecaku na handel kamery są ale tylko widzą jak ktoś za długo w toalecie (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Inżynier procesu w firmie Alucrom Kielce Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Pracowałem w tej firmie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) brak jakichkolwiek zasad BHP. Na hali od malowania pistoletem po docieranie szpachli. Wszystko ze siebie się zachodzi, jakość jest na poziomie poniżej zera, liczy się tylko ilość. Firma trochę przypomina garaż Staśka, który w jednym miejscu robi wszystkie czynności. Szkolenie wygląda tak, że podpisujesz kartkę i jesteś przeszkolony, o zdrowie nikt nie dba, do tego doszło, że ciężko jest dostać nową maseczkę, według mniemania kierownika w jednej jednorazowej maseczce najlepiej chodzić cały miesiąc. Co do (usunięte przez administratora), ludzie niekompetentni, nie znający się na podstawach funkcjonowania tej firmy. (usunięte przez administratora)żyje w swoim świecie, w zasadzie jego zakres wiedzy ogranicza się tylko do cyferek w komputerze i donosów ludzi takich jak Radek. Do tego w pracy standardem jest mobbing ze strony m.in. jednego z brygadzistów. (usunięte przez administratora) Na szczęście kariera tego pana prawdopodobnie długo nie potrwa w tej firmie, ponieważ zdążyłem kilka razy nagrać dyktafonem oraz kamerą w telefonie jak owy (usunięte przez administratora) Sprawę zamierzam zgłosić na policję oraz do prokuratury.

Chcesz zobaczy jak wygląda praca w (usunięte przez administratora)? to przyjdź na pewno zobaczysz. Jak się nie dostosujesz do tępa pracy i zawsze najmądrzejszego kierownika produkcji to najpierw ostrzegawczo stracisz premię a jak to nie pomoże to cię wywalą . Tyle w temacie.Nie wierzysz to przyjdź ,zobacz ,przekonaj się sam

Maniek

Biorą każdego aby zapchać dziurę bo niema chętnych na prace w tym zakładzie renoma ISO i masę reklamacji bo farba schodzi przy myciu koparek

To ten kierownik jeszcze tam pracuję myślałem że w końcu tego nieudacznika zwolnili i wzięli kogoś kumatego

Maja
@Piotr

pewnie ciezko go zwolnic po tylu latach i tyle, albo za mala ilosc osob sie na niego skarzy

@Maja

To nie to miał poganiacza na produkcji to zbierał laury ale po piśmie pracowników z podpisami całej załogi chłop musiał odejść

Emilia
@Piotr

czyli jednak tego kierownika już nie ma?

Grzesiek

(usunięte przez administratora) i krętactwo to prawda co piszą poprzednicy niemowa wyjdzie na zebranie pokrzyczy podpowiada jak jest źle i ucieka do biura a jak ma przyjechaś szefostwo to trzęsie się że strachu bo gdzie znajdzie taką ciepłą posadke obstawił się w biurze ludźmi i ma spokuj

Darek
@Grzesiek

Ale nikt nie pisze ile było wypadku w pracowniczych ile było kontroli Pipi szkolenia podpisany się wszystko zgadzało w papierach a później dlaczego tak jest wychodzi kierownik i swoje mądrości żaden wyżej technologiczny który jest w procesie niema atestu bo firma która je wykonuje to zakładzik w garażyku u rolnika zapylenie jest tak durze że chała wygląda jak w młynie wszystkie poprawki lakiernicze są wykonywane na hali domyślacie się jaki smród a pracownicy muszą to wdychać dlaczego nikt z biura nie popracuje w takich warunkach żenada i tyle

Mariusz
@Darek

Ale najważniejsze są duża ilość kamer założonych przez Radka żeby mieli co oglądać w biurze i liczyć czasy ile to cię nie było na stanowisku pracy

Kinga

Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz. Czy mogłabym prosić o więcej szczegółów charakteru pracy?

Firma Alucrom Kielce Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Maniek

Tarcze antykryzysową wzięli pracownicy mieli pracować 4dni w tygodniu a pracowali normalnie tylko w systemie się nieodbjali obiecują premie a Jakóbiec miesiąca wychodzi świerszcze i opowiada jak to jest źle i do (usunięte przez administratora) IPO premie ci co pracowali to wiedza o czym mówię rzenada jak kierownik zakładu rozmawia z pracownikami i centrala tego niewidzi

@Maniek

Pewno zaraz usuną opinie zapytajcie o kamerę na stołówce w wentylacja mówią że nic nie wiedzieli pewno centrala założyła są nagrania i zdjęcia gdzie była cały czas siedzą w kamerach nawet człowiek jest od tego spadło i zaraz donosił i afera koperkowa na zebraniu

Obserwator
@Maniek

Pracowałem tam kilka miesięcy i muszę przyznać rację (usunięte przez administratora) i kłamstwa kierownika są na pożondku dziennym na tych psełdo zebraniach więcej białych kaskuw niż pracowników na zmianie ale kolega zapomniał dodać że kamera jest ukryta w chalogenie pod wiatą od strony cmentaża to raczej nie jest normalne zachowanie pracodawcy

Krystyna
@Obserwator

A to pracownicy wiedzą że są nagrywani? Jest jakiś fragment na ten temat w umowie?

@Krystyna

W umowie niema nic o nagrywaniu pracownika z ukrycia tak jak założyli kamerę w kratce wentylacyjnej na stołówce czy w chalogenie to i tak nic nie zmieni zapis w umowie tylko świadczy jaki jest pracodawca

Małgorzata

A czemu za nadgodziny dopiero co 3 miesiące? Przecież to normalnie powinno się liczyć do wypłaty w miesiącu.

Dawid
@Małgorzata

Kierownik zakładu twierdzi że centrala niewyraża zgody na płacenie co miesiąc bo jest czas równoważny ale pracownicy w Bykowie mają płatne co miesiąc czyli można ale poco płacić gorzej się doliczyć po takim czasie

Krystyna
@Pracownik1

W sumie jak tak sobie pomyślałam to naprawdę byłoby irracjonalne, gdyby tak w umowie zapisać, że pracownik godzi się na stałą obserwację z ukrycia. xd Ale to jest chore w takiej sytuacji, bo ja się domyślam, że on ma pojęcie o tym, że ludzie wiedzą o tej kamerze prawda? Mnie to by chyba głupio było na jego miejscu

@Krystyna

Tacy ludzie nie mają poczucia sumienia tylko kasa i wsady do komory lakierniczej to się liczy Anie pracownik

Czy w trakcie rekrutacji firma Alucrom Kielce Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Kielce?

Pracownik1

Nawet baner na płocie wywiesili tylko zapomnieli dopisać szukamy (usunięte przez administratora) najlepiej za darmo i codziennie muszę to oglondać jak jde do pracy kretynizm to mało powiedziane

Pracownik1

@Maniek to co piszesz to niestety prawda pomijając składnię i ortografię twojej pisowni, bo nie kozdy umie to rozszyfrować.

Maniek

I centrala nato mu pozwala ukrywa wszystko przeżuca straty na następny miesiąc aż z końcem roku wychodzi i żniw zebranie jak co dzień pokaż zdjęć na monitorze kurdupel się rozkreca bo winni muszą być nieważne że pracują ludzie z łapanki garstka starych pracowników ma robić wiecej zaczniesz się odzywać po premi nic dziwnego że inspekcja pracy jest 4razy w roku na kontroli łgarze i wyzyskiwacze tylko wsady się liczą nie pracownicy odradzamy pracę tam chyba że ktoś lubi pracować 2.700netto bo tyle dostanie nie tak jak pisze w ogłoszeniach

Placek

To prawda przebrali w pracowniach a teraz niema kto pracować szukają wszędzie lakierników ale kto przyjdzie za takie pieniądze chyba tylko desperat albo co nic nie umie nieszanuja tych co zostali i ratuja (usunięte przez administratora) kierownikowi

Ignaś

Firma dobra lecz jednocześnie wymagająca więc nic dziwnego, że słabsi pracownicy narzekają.

@Ignaś

Firma wymagająca chyba wyzyskując niema detalu żeby nie był poprawiany całe namiot stój do poprawy dzień w dzień to sam malują ramy po parę razy te same a później śrut farba schodzi od dmuchnięcia powietrzem i mają ISO???????????? skanfilda malowali 2miesionce i nie wychodziło aż firma zabrała robotę tak jak wiele innych to żeczywiscie wymagają dużo

@Pracownik a czy dają jakieś ekstra dodatki na święta?

@Michał

Tak dają pewną pule pieniedzy na dowolny cel.

Joanna

No to w takim razie nie pozostaje nic innego, jak się tylko z tego cieszyć. Nie w każdej firmie można liczyć na takie dodatki. A co z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Czy w Alucrom również i z tym aspektem nie ma problemu?

@Joanna

Jest pakiet medyczny, do którego mogą przystąpić pracownicy administracji. Jest również OK system (dostęp do różnego rodzaju siłowni, obiektów sportowych itp,), do którego mogą przystąpić zarówno pracownicy administracji, jak i produkcji.

Praca w firmie nie jest taka zła. Zarobki przyzwoite jak na region Kielc (Termetal Dębska Wola). Jedynym minusem pracy w tej firmie jest kierownik zmiany "wiklina" z takim przełożonym to pracuje się jak za karę. Szkoda słów na tego człowieka. Reszta kierowników jest wporzadku, są dla ludzi a ludzie dla nich i praca idzie jak należy. A wiec nic dziwnego że przez takiego id.......e zwalniają się dobrzy pracownicy.

Nikt

Kierownik produkcji, nawet się nie znana robocie ,jak tak osoba może być kierownikiem ,wciąż mało i mało wykorzystać człowieka na maksa

Ktoś

Nie słuchajcie tego Remika to postawiona osoba jest. Próbuje poprawiać opinie negatywne. Jeśli lubisz bardzo ciężką pracę za dużo obiecanek i kłamstw to świetnie trafiłeś. Kierownik produkcji tej firmy to mistrz krętactwa i wyzysku.

@Ktoś

Czemu uważasz, że opinie są pisane przez podstawione osoby. Każdy ma prawo zostawić na forum swój komentarz dotyczący zatrudnienia i wynagrodzenia bez względu na wydźwięk. Według Ciebie praca jest ciężka i wymagająca, ale czy jest odpowiednio wynagradzana? Liczę, że podasz jaka stawka obecnie obowiązuje w firmie.

Remik

A ja zawsze mówię, że będąc dobrym pracownikiem ,na którego firma może liczyć nie będzie miał powodu do narzekania bo są po prostu dobrzy!

Ktoś taki

Witam jak wygląda praca w Dębskiej Woli w biurze. Jakie są zarobki godziny oraz atmosfera pracy? Proszę o wszelkie opinie.

Irena
@Ktoś taki

Mam nadzieję, że ktoś niebawem odpowie na Twoje pytanie. Rozumiem, że jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia w Hyab Alucrom? Zdradzisz nam, czy jesteś na etapie wysyłania CV? A może czeka Cię rozmowa kwalifikacyjną?

Riki

Witam a co możecie powiedzieć o pracy jako śruciarz?

Tam to zarobia lepiej stare wygi ktore maja szanse na wyjazd do Szwecji , reszta musi sie nacieszyc 2 tys max lub okolo tej kwoty w pyte i smrodzie i byle 6 wkładow do pieca lakierniczego dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Alucrom Kielce Sp. z o.o. - Dębska Wola

• Jak się pracuje w Alucrom Kielce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alucrom Kielce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alucrom Kielce Sp. z o.o.?

Alucrom Kielce Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Dębska Wola 1A
    26-026 Dębska Wola

Alucrom Kielce Sp. z o.o.