Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

Nowinka

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe

były pracownik

Gadanie bajek firma jest w porządku, tylko trzeba pracować a nie głupa walać. Pracowałem tam 8 lat i mam dobrą opinię o nich. Żeby wałki kręcili dawno ich by już nie było na rynku. Sam byłem świadkiem jak przychodzili do pracy, byli to klienci którym tylko było jedno w głowie aby tylko gdzieś wypić i oni od razu takiego klienta wyrzucali z roboty. Skoro o nich tak źle piszesz pewnie coś ukradłeś albo chodziłeś na duty. Pracuje tam sporo ludzi już niektórzy ponad 10lat i nadal pracują. Ja osobiście sporo tam zarabiałem żeby nie choroba dalej bym tam pracował. Polecam tam prace wszystkim którzy chcą pracować a nie tylko podpisać listę obecności, nikt za darmo kasy nie dostanie tylko za uczciwą pracę. POLECAM

Szczery

Ogólnie to firma typu "KRZAK", kręcą wałki i lody przede wszystkim na podwykonawcach-nie płacą, zawsze szukają dziury w całym i robią wszystko by zwlec z fakturowaniem, a najlepiej jakby w ogóle nie zapłacić. Nas, swoich procowników nie traktują lepiej: zasze problem z wynagrodzeniem na czas, obcinanie pensji bezpodstawnie lub z byle powodu. Osobiście nie polecam. Banda złodziei i oszustów nastawionych na zysk za wszelką (zwłaszcza na krzywdzie "innych") zysk. Wszystkie ich kontrakty to poustawiane przekręty nie tylko księgowe, ale i materiały kiepskiej produkcji niespełniające Abrobat i Atestów (aby tylko okroić koszty i najwięcej napchać w kieszenie) Jeśli ktoś chce współpracować z tą firmą, to ODRADZAM!!! Jeśli ktoś chce u nich pracować, to ODRADZAM!!! odpowiednie stanowiska są już obsadzone pociotkami i przydupasami, więc nie licz na nic, bo oni są tu po to, by Cię zgnoić i znaleźć powód, by Ci urwać choćby grosz z pensji. ŻENADA i KPINA. Dziwię się, że jeszcze Prokurator nie zaglądnął im do dyłka. Ale w końcu mają kasę w kiermanie, więc i PROKA pewnie też.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - Nowinka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe