CPN Margo Małgorzata Sieńko

Świdnica

Opinie o CPN Margo Małgorzata Sieńko

siwa

Słowa kojarzące się z CPN Margo Małgorzata Sieńko (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali i uczynni . Najbardziej podobało mi się w CPN Margo Małgorzata Sieńko: dobra atmosfera, wyrozumiałość właścicieli i przyjazna atmosfera, możliwośc kontaktu z innymi ludżmi. Najbardziej nie podobało mi się w CPN Margo Małgorzata Sieńko:ograniczenie rozwoju, brak szkoleń,

Zostaw opinię o CPN Margo Małgorzata Sieńko - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPN Margo Małgorzata Sieńko