BAPA Conference Service Sp.z.o.o

Opinie o BAPA Conference Service Sp.z.o.o

tomek
użytkownik zarejestrowany

@anonim a nie wiesz czy w końcu rozwiązała się ta sytuacja jakoś czy nie bardzo, bo w sumie nie wiem czy ta firma upadła już, czy właściciel się w końcu zmienił czy co się stało dokładnie z nimi, jak sytuacja się potoczyła, bo nie moge nigdzie znaleźć z nimi kontaktu żadnego teraz i chyba mam złe przeczucia

Niestety sytuacja w obu omawianych firmach nie uległa zmianie. Nie wypłaca się pensji pracownikom ( pod pretekstem trudnej syt. finansowej lub nie należycie wykonanej pracy),( usunięte przez administratora ) A żeby tego było mało pomawia się jeszcze wszystkich dookoła o spiski i działanie na szkodę ( usunięte przez administratora ) Nie dajcie się zwieść bujnym opowieściom( usunięte przez administratora )obiecywanym zyskom i kontaktom, za kilka miesięcy pracy zostaniecie bez zaległej pensji i opłaconych składek do zus i us.

a może

a może na tak pracowitych i rozgarniętych pracowników ( nie obrażając tych którzy pracowali i pracują na tych z miodem w uszach) Lepiej ich dobre wychowanie zostawić bez komentarza a nazwiska podać do publicznej wiadomości co by każdy wiedział co to za ideały godne naśladowania,budujące wizerunek polskiego pracownika.

Zostaw opinię o BAPA Conference Service Sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAPA Conference Service Sp.z.o.o