Gaz-de-France

Fos-sur-mer

Opinie o Gaz-de-France

Słowa kojarzące się z Gaz-de-France (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... zwiekszenie szansy na rozwoj zawodowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...otwarci, pracowici, przyjazni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 euro Najbardziej podobało mi się w Gaz-de-France : atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Gaz-de-France : pozostawanie z dala od bliskich

Zostaw opinię o Gaz-de-France - Fos-sur-mer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaz-de-France