waidemark

Sogel

Opinie o waidemark

taka tam

pracoalam tam dosc dlugo i tez moge cos na ten temat powiedziec co do zdrad nie ukrywajmy ze ludzie sa rozni i zdarzaja sie przypadki co do majstrow bez komentarza zgadzam sie z opinia nizej a co do niemcow(usunięte przez moderatora) tak samo jak nasi (usunięte przez moderatora)porazka na maxsa wystarczy ze ktos mu sie nie spodoba i wywala (usunięte przez moderatora) drugi palant i powiem wam szczeze dobrze ze(usunięte przez moderatora)oddal ta łopatke bo nasi mnieli tam przechlapane ciagle darli mordy na nich jednego razu mnialam ochote nagrac to jak oni traktuja nas nie warte sa zadne pieniadze takiemu ponizeniu

Zostaw opinię o waidemark - Sogel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie waidemark