euspecjalistaeu

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o euspecjalistaeu

rikardo.pl - 2011-03-15 07:26:34To są naciągacze na kase,,niech tylko zbiorą około 1000 osób razy ( usunięte przez administratora )a nie trzeba u nich nic umieć gdyż nie chcą żadnych dokumentów , język? dodamy pana do kogoś kto umie,,Żadna rzetelna firma nie pobiera nawet 1 zł,,,,ludzie nie dajcie się naciągać tym prawnikom..euspecjalista

rikardo.pl

To są naciągacze na kase,,niech tylko zbiorą około 1000 osób razy 126 zł ,,, a nie trzeba u nich nic umieć gdyż nie chcą żadnych dokumentów , język? dodamy pana do kogoś kto umie,,Żadna rzetelna firma nie pobiera nawet 1 zł,,,,ludzie nie dajcie się naciągać tym prawnikom..

Zostaw opinię o euspecjalistaeu - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euspecjalistaeu