Grupo Empresarial JB sl

Barcelona

Opinie o Grupo Empresarial JB sl

tobi

Wystarczy się postarać i byc fair w stosunku co do reszty pracownikówi do samego szefa. Nie powinno być obijania się i zawalania kolegów pracą.

piotrcieslak09@gmail.com

pracowałem tam prawie rok żadnych zastrzeżeń . pieniążki na czas zakwaterowanie ok tylko pracowac

pol

Jak się komuś nie chce robić,albo jedzie tam po łatwy grosz,pochlać i za darmo spędzić wakacje to będzie mówił że [usunięte przez moderatora]br /> Ja osobiście tam pracowałem i nikt mnie nie oszukał i bardo miło wspominam pracę w tej firmie.Mogę ją polecić każdemu kto chce pracować i zarobić kasę.

koko

to co pani pisze to klamstwo, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Grupo Empresarial JB sl - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupo Empresarial JB sl