grako-bud ,alb-farb

Szczecin

Opinie o grako-bud ,alb-farb

Robert

Ab farb ok,szef rzeczywuscie tel nie odbiera ale firma placi i praca tez ok,fajne zlecenia maja

aro

Alpi, to dziwne, bo co innego słyszałem o tej firmie. Pzzynajmniej jesli chodzi o alb-farb - firmie zajmującej się różnego rodzaju pracami konserwacyjnymi (obróbka strumieniowo-ścierna, malowanie hydrodynamiczne, mycie wysokociśnieniowe oraz spawanie konstrukcji i jednostek pływających).

Alpi

Firma naciągaczy!!!!! Ludzi jak bydło traktują . Sam szef tel. nie odbieże wysyła jakieś smsy że oddzwoni za godzine tylko nie muwi kturą. Zato na początku jakie piękne warunki ,a zakwaterwanie nooo sam luksus do momętu przyjazdu. Na miejscu jakiś dupek po podstawówce nawet niemieckiego nie kuma ale kierwnik ! Kajecik i długopis . Czysta farsa.

były pracownik Alb-farb

Są takim oszustami że jak zakładasz dla nich firmę by z nimi współpracować to nawet na Zus nie dają a nie wspomnę o nie terminowych wypłatach. Ludziom z dobrymi papierami proponują stawki niższe niż sprzątaczkom w Niemczech. Pracują u nich sami alkoholicy co tylko myślą jak się napić bo pijanymi ludźmi się lepiej steruje. UNIKAJCIE TEJ FIRMY

jurek

firma pijaków i oszustów!!! właściciel na tyle bezczelny że nawet telefonu nie odbierze i udaje że wszystko jest ok. Umowa niby o pracę, najniższa krajowa ale jak zachorujesz to nikt Ci za to nie zapłaci. Wykorzystują ludzi za granicą, czasem zostawiają ich na pastwę losu bez transportu do domu i ludzie jak psy po dworcach śpią. Firma krętaczy łącznie z kobietą właściciela. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!

'harcik'

firma pijakow cpunów,nierobów,buraków i betonów....nie polecam...byl przypadek podpalenia na campie przez pijanego pracownika racą ze stoczni na terenie niemiec...facet spalił się żywcem...jeżdżą do pracy nachlani,z pracy do kraju to samo,w pracy palą skręty ,haszysz itd, nachlani leją w łóżka itd. banda prostaków,nie polecam tej firmy 'ALB-FARB' porażka

Zostaw opinię o grako-bud ,alb-farb - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grako-bud ,alb-farb