pe-polska

Gdańsk

Opinie o pe-polska

Ax

Bardzo fajna praca, nie ma na co narzekać tak mi się wydaje, raczej trzeba się cieszyć z tego co mamy

M

Witam Pracowałem w PE-POLSKA niecałe 3 miesiące na stanowisku asystenta architekta. W firmie nie ma nikogo z uprawnieniami - cała robotę odwalają studenciaki, a raz na jakiś czas przychodzą projektanci "klepnąć" projekt. Ponadto, firma nie płaci na czas, panuje totalny chaos, trzeba robić nadgodziny, bo nie ma szans na wyrobienie się na czas. W lecie było koszmarnie gorąco - efekt dużych przeszkleń, w połączeniu z brakiem klimy. Masakra! Szefostwo niepoważne. Sam zrezygnowałem z pracy, bo nie mogłem już tego wytrzymać.

Zostaw opinię o pe-polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pe-polska