PPHU WIW-BUD

Świebodzice

Opinie o PPHU WIW-BUD

xxxx

Miałem doświadczenia z tą firmą wszystko było pięknie ładnie do odbioru po kilku dniach zaczeło się sypać gdy zadzwoniłem do firmy zgłosić że mam problem to ( usunięte przez administratora ) NIE ODBIERAŁ TELEFONU

mk123
@xxxx 24.06.2014 20:13

Ja w sumie jestem zadowolony ,chłopaki solidne .Obsuwy mieli dwa dni ale to czynnik zewnętrzny (upierdliwy sąsiad) anawet zrobili mi gratisa Polecam

Zostaw opinię o PPHU WIW-BUD - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU WIW-BUD