Opinie o PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz w Lublin

Mateusz

Pracowałem tam jakiś czas temu. nie narzekam. Zdobyłem doświadczenie, nieźle zarabiałem więc dla mnie ok. Nie wiem po co gadka o szefie jak się robi swoją robotę to nikt się nie przyczepia.

Pomylił Pan(i) Firmy . W Firmie Krystian jest właściciel. Szkolenia i doskonalenie w każdej płaszczyznie rozwoju pracownika są ciągłe.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 13 lipca kilka ogłoszeń.

@MELCHIOR

No właśnie teraz o takiej dawce informacji od was to zaskoczona jestem. Skoro występują takie sytuacje jak np., to zaleganie to czemu nikt jeszcze do pipu z tym nie poszedł?

Witam, zauważyłem ten komentarz odnoszący się do szkoleń i rozwoju, w ofercie dla mechanika z teraz nie znalazłem wzmianki o tym by doświadczenie było wymagane, ciekaw więc byłbym opinii młodych mechaników, którzy rozpoczęli w firmie swoja karierę. Czy pod względem rozwoju faktycznie warto? a finansowo jak się wychodzi? pierwsze podwyżki są po roku czy może wcześniej?

Mateusz

Dorota
@Mateusz

To fajnie, że w Krystian można zdobyć doświadczenie. A czego konkretnie się nauczyłeś? Oferują jakieś dodatkowe szkolenia dla pracowników?

Nowy wpis

Nowy wpis

Proszę o usunięcie tego typu wpisów, gdyż są nie prawdziwe i godzą w organizację. Firma posiada co miesięczne zaświadczenia o nie zaleganiu z ZUS i US. Opiniodawca widocznie nie jest członkiem grupy.

Jak wygląda ścieżka kariery w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz? Czy trudno jest zdobyć awans?

Cementownia

Twoja ścieżka kariery wygląda tak, że nie dostajesz wynagrodzenia, albo dostajesz je w ratach...zalega ludziom z pensjami po pare tys To jest kariera w tej firmie czekanie na jalmuzne od prezesa....

Natalia
@Cementownia

Długo to już trwa? Sporo ofert pracy widziałam i nawet byłam zainteresowana stanowiskiem technologa - po to tu przyszłam. Myślisz, że to przejściowe problemy czy jakaś większa sprawa?

@Cementownia

To niemożliwe, skąd takie informacje ? Pracuje tu od jakiegoś czasu i jest ok..

Edyta

Czyli jakąś ścieżkę karierę masz już tutaj za sobą? Opiszesz w takim razie, jak to mniej więcej wygląda? Po jakim czasie na co można śmiało przeskoczyć?

Edyta

A coś więcej? Kolega wyżej pisał, że to raczej niemożliwe a widzę, że obydwaj tu pracujecie. Takie raty by Ci nie przeszkadzały ani nic? Chyba, że o ten awans chodzi? Na jakie stanowiska jest tu całkiem realna możliwość i pod jakimi warunkami?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polsko-ukraińskie spotkanie dla pracy w Targach Lublin
Spotkanie zostało poświęcone rynkowi zatrudnienia. Firma KRYSTIAN miała okazję zaprezentować swoje oferty pracy w Hali Targowej.
Zapraszamy do naszej zakładki Oferty pracy, aby zapoznać się z ofertą na wybrane stanowiska.
Więcej o spotkaniu na stronie TVP3 Lublin
Żal

Nie osmieszajcie się. Pracodawca, czyt. Krystian Klementowicz nie wie co to poszanowanie pracownika. Nie płaci, krzyczy i mimo nie wypłacalności trwającej od sierpnia 2022r.,dalej udaje przedsiębiorcę straszny człowiek...

Aktualność
Cześć, obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

• elektryk

• monter

• konstruktor

• automatyk

• spawacz

Jeśli szukasz pracy i jesteś zainteresowana/ny naszą ofertą, wejdź w zakładkę oferty pracy, sprawdź jakie są wymagania i aplikuj wysyłając CV na mail: praca@krystian.us.

Do zobaczenia :))
Polak

(usunięte przez administratora) do pracy szukają, a wynagrodzeń nie wyplacają ludziom! Brak poszanowania dla pracowników!

Wygląda to tak, że dzwonią do Ciebie, krótka rozmowa przez telefon i umówienie spotkania w firmie. Na miejscu rozmowa na temat warunków pracy - umowa o pracę itd . Oprowadzenie po firmie, rozmowa na temat obowiązków...pokazanie miejsca pracy. Mnie pytano o pewne zagadnienia związane ze stanowiskiem. Ogólnie ok. Czekam na telefon.

Bożena
@Kandydat

Trudne były te pytania związane ze stanowiskiem? Trzeba było wykazać się jakąś konkretną wiedzą?

Bury

Polecam, tam nawet nie iść na rozmowę. Z pewnego źródła wiem, że firma jest niewypłacalna. Pracownicy do dnia dzisiejszego nie otrzymują wynagrodzenia za sierpień...

@Bury

Ciekawa jestem co to za "pewne źródło". Dasz znać tak dla uwiarygodnienia?

Bury
@Edyta

Znajomy tam pracuje. Ludzie nie dostają w ogóle wynagrodzenia. Zalega im za sierpień, za wrzesień też zapewne nie wypłaci na czas.

MELCHIOR
@Bury

Dalej zalega już 3 miesiące ludzie nie mają pieniędzy, a Pan ma to daleko w poważaniu pracowników i ich prawo do wynagrodzenia. Zamiast zapłacić pracownikom kupuje sobie materiał na budowę. Zgłosić Pańcia do PIP. Karygodne zachowanie Pana " Lidera w Innowacji" .......

@MELCHIOR

Paulina Wnuk

Odbyłam 3-miesięczny staż. Poznając kolejne działy firmy mogłam dużo się nauczyć. Po stażu zostałam zatrudniona. Polecam.

Czy Krystian P.P.H. zapewnia kartę multisportu?

Byly

Było kiedyś ok system. Czy jest dalej to nie wiem

Łysy

Każdy z pracowników może skorzystać z pakietu Medicover Sport , kiedyś OK System

Rafał
@Łysy

A ile można w firmie zarobić, jako operator CNC? Napisz też, czy pracownicy są szanowani, bo to dla mnie bardzo ważne?

Jacek

Dlaczego pracownicy godzą się na takie traktowanie? Ktoś próbował reagować?

Magdalena

No ale czy coś próbowaliście z tym zrobić? Nie wiem, jakaś grupowa rozmowa, ewentualnie zgłoszenie tego gdzieś...

Ebe ebe

Źle nie jest ale dobrze też nie :)

Jaro

Jest ogłoszenie na nęci, szukają magazyniera, ile płacą w tej pracy?

Czy pracownicy w Krystian P.P.H. dogadują się między sobą?

ŻAL

szczerze ? żrą się na potęgę

@ŻAL

Akurat tu się nie zgodzę, bo poza pojedynczymi zgrzytami to właśnie pracownicy między sobą się dogadują bardzo dobrze :)

Robol

Jak najbardziej

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Krystian P.P.H.?

Robol

Przychodzisz rozmawiasz z kierownikiem, potem z szefem koniec rekrutacji

Aaa

Czy ma ktos wiedzę jak wyglada praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedazy? Finanse, atmosfera, kierownictwo?

yyy
@Aaa

Jednym słowem, porażka.

Czy firma działa tylko w Polsce ?

KRYSTIAN
@Marek

Firma działa również za granicami kraju. Maszyny KRYSTIAN pracują m.in. w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Białorusi, a niebawem również we Francji.

Jaka jest kultura pracy w Krystian P.P.H.? Obowiązuje typowy dress code?

A gugu

Dress code jest taki ze szef cały na biało biuro w kamizelkach na hali a robole w roboczych

Witam ide na rozmowe do firmy czy warto jak zarobki jak atmosfera itd.

Patrycja

@mateusz a organizowali wam jakieś szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz - Lublin

• Jak się pracuje w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz?

Zobacz opinie na temat firmy PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz?

PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.

PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz