Opinie o TU Inter Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TU Inter Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TU Inter Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TU Inter Polska S.A. w Warszawa

Maryla Nowy wpis

Do teraz rekrutacja jest w miarę szybka tak jak ktoś wspomniał? zastanawiam się nad ta oferta dla programisty PL/SQL, która jest teraz widoczna na takim portalu. nie ma wskazanych widełek ale lubię mieć wizje przed zgłoszeniem się, możecie je przybliżyć? I w tym przypadku jak prowadzona jest rozmowa? Warto iść?

kandydat Nowy wpis

szybki proces rekrutacyjny, pytania na temat i mega pozytywna atmosfera na rozmowie, jak na 1 tak i na 2 etapie. szkoda, że nie zostałem przyjęty, next time :)

Ilona Nowy wpis

Poprzednia Pani do dziś nie napisała niczego więcej? a o naborach do Warszawy ktoś by cos napisał? widziałam opinie z Krakowa, a teraz znalazłam ofertę dla PM na Ochocie i byłabym chętna, zwłaszcza że piszą o hybrydzie, tak mi wygodniej. Ile można teraz zarobić? i jaka jest atmosfera?

pytanie

Czy ktos wie czemu wszystkie negatywne opinie o zarzadzie zostaly wykasowane ??

@pytanie

Ej bez przesady, z tego co widzę, nadal jest sporo negatywnych opinii. Pewnie administrator usunął te, które są niezgodne z regulaminem. Sama się przekonałam, że nie warto przeklinać, bo komentarz może zniknąć. A tak z ciekawości, też podzielasz te opinie? Jeśli nie polecasz tej pracy, chciałabym dowiedzieć się dlaczego? Tylko proszę - napisz konkrety, bo zastanawiałam się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Miki Nowy wpis
@Marta

A możesz napisać cos więcej

obydwa etapy przebiegły bardzo sprawnie i w dość pozytywnych nastrojach

na temat, dotyczące dotychczasowego zatrudnienia

Klientka

Ten pseudo ubezpieczyciel, jest przykładem wyjątkowej niekompetencji i chamstwa. Złośliwość likwidatorki można porównać z jej brakiem wiedzy i empatii. Co najgorsze, przełożeni w żaden sposób nie próbują tego stanu zmienić. Reasumując ubezpieczanie w tej firmie jest nieporozumieniem. Należy tą firmę omijać szerokim łukiem.

Natalka

Pod koniec roku brałam udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds wsparcia sprzedaży w biurze w Krakowie. Pani z którą rozmawiałam sprawiała dobre wrażenie natomiast obiecana była odpowiedz zwrotna - do 2 tygodni a odpowiedz dostałam po 1.5 miesiąca z informacją, że nie dostałam się do 2 etapu xDD śmiech na sali

Maja
@Natalka

Trochę słabe zachowanie, że po takim czasie Cię dopiero poinformowali... Ale możesz mi jednak powiedzieć, jak już piszesz o rekrutacji, jak wyglądał ten 1 etap? O co pytali? :)

Tamtam
@Natalka

Ciesz się! Ja uciekłam z tego samego oddziału po kilku miesiącach, skutki pracy tam odczuwam do dziś (załamanie nerwowe)

Alicja
@Tamtam

no to rzecywiscie nieciekawie, wspólczuje ...a powiedz, ten brak informajci to przez to ze za duzo pracy i po prostu po rozmowie nie mieliscie casu do kogos zadzownic ? jakos tak to widze

Pytanie od przyszłego pracowni

Jak oceniacie kadrę zarządzającą? Czy waszym zdaniem dobrze się z nimi współpracuje, są kompetentni, wspierają pracowników, a firma dzięki nim się rozwija?

Endru

Tak jak piszą moi poprzednicy - w tej firmie jakiś czas temu wszystko zatrzymało się i obecnie pod tymi względami (tj. systemy szkodowe, systemy księgowe, sposób wymiany informacji pomiędzy biurami) stoi znacznie gorzej niż konkurencja. SPokojnie można określić to, że jest bardzo zacofana pod tym względem. Da się to znieść na początku na fali entuzjazmu związanego z nową pracą, ale potem staje się to nie do wytrzymania.

Nowa

Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują odpowiedź do max 2 tygodni..Nie licz na to niestety nawet po miesiącu. Panie z HR nie słyszały o candidate experience:/ A ponoć HR wizytówką firmy.

Władek

Pod każdym względem dobrze oceniana firma. Ale są osoby którym tak łatwo przychodzi oczernianie, szkoda

Wiecie czy TU Inter Polska S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lolo

Tak, ale w czasie pandemii. Przed panedmia praca zdalna nie byla w tej firmie praktykowana-wszystko zalatwia sie osobiscie, na spotkaniu, z pieczatka, wlasnorecznym podpisem, jak 50lat temu

Anubis

Cześć, czy ktoś jest w stanie napisać jakie są zarobki w likwidacji szkód w osobówkach ? Jaki jest klimat w szkodach, jakie obłożenie pracą, jak wygląda system motywacyjny (ilościowy, jakościowy czy mix). Z góry dzięki !!!

Ciekawy

Chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja na stanowiskach managerskich w firmie ? Jak kwestia współpracy i kompetencji. Kwestia oblozenia pracą w firmie ? Jednym słowem polecacie czy nie.

Byłam bardzo ciekawa czy opinie odnośnie TU IP i TIŻP zmieniły się w jakikolwiek sposób. Z firmy odeszłam bo po prostu mnie wykończyli psychicznie, masa ludzi cennych z ogromnym potencjałem i wiedzą, pracujących od wielu lat i zżytych firmą została po prostu zwolniona albo wypuszczono ich bez żadnej walki, na ich stołki powkładali ludzi którzy kompletnie nie znają się na tym co mają robić, począwszy od Pani vice. Potwierdzam głodowe pensje bez perspektywy na wyższe zarobki i ciągłe przedłużanie umowy zlecenie. Ale z drugiej strony jaka płaca taka praca. Pracownicy kompletnie nie są zmotywowani i widać to było po ankiecie satysfakcji przeprowadzonej pierwszy raz przy udziale Deloitte. Zgadnijcie jaki procent pracowników wyraził się choćby trochę dobrze o własnej firmie :) pominę najwyższe kierownictwo, które błądzi we mgle i nie wie czego się chwytać, żeby chociaż odrobinę przypisu zebrać. Robią tylko pośmiewisko z pracowników. W ostatnim roku poodchodziło dużo kluczowych menedżerów i ich miejsca nie są zapełnione i w ogóle mnie to nie zaskakuje. Firma stoi w miejscu od lat 90., wszystko jest w papierze, system jest niedostosowany do potrzeb a jego zmiana jest niemożliwa (koszta). Brak działów zajmujących się digitalizacją procesów, optymalizacją a także kreowaniem i unowocześnianiem, Pozytyw? jeden- świetny dojazd.

Rolka
@były pracownik

Zgadzam się w pełni, firma nastawiona jest wyłącznie na zysk, kosztem pracownika. Awansuje się ludzi którzy w ogóle się do tego nie nadają i nie mają pojęcia jak zarządzać zespołem. W innym miejscu mogli by pracować co najwyżej na stanowiksu średniego szczebla. Do tego nieustanne zmiany struktury- widać brak pomysłu, każda kolejna zmiana coraz gorsza. Pani R. potwierdzam- bardzo niekompetentna osoba. Pora już żeby ktos poszedł po rozum do głowy, bo jak na razie ciągniemy w dół...

@Rolka

Co jest powodem nieustannych zmian struktury w TU Inter Polska? Co to znaczy, że firma zyskuje kosztem pracownika? Chętnie dowiem się więcej.

Mae

Cześć, czy takie same - złe opinie dotyczą stanowisk menedźerskich/dyrektorskich? Dzięki za info, pozdrawiam!

Opinia

Czytam Wasze opinie, relacje z rozmów rekrutacyjnych i wnioskuję, że pracodawca nie ma pojęcia, że aby firma przynosiła zyski musi zainwestować w pracownika. To trochę dziwne...umowa zlecenie? Najniższa stawka krajowa? Mam doświadczenie i wiem ile pracownik w ubezpieczeniach zarabia średnio.. nawet nie przy zawieraniu umów ale obsłudze administracyjnej..

Kapselek

Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie. Teoretycznie po umowie próbnej 2400 na rękę a kończy się tak, że do 1900 nie da się dobić. Ciągle ktoś odchodzi, pracownicy zmieniają się co 3 miesiące. Szkolenie na poziomie zero. Robić trzeba coś co wykracza poza twoje obowiązki bez odpowiedniego szkolenia po czym jeszcze opierdziel bo zrobiłeś coś źle albo zapytasz dwa razy. Atmosfera grobowa. Na początku wydaje się, że ludzie bardzo przyjaźni, po jakimś czasie wszytko wypływa :) Na awanse albo zmianę stanowiska prawie nie ma co liczyć. Pojedyńcze przypadki. Zawalają robotą tak, że nie wiadomo co z tym zrobić. Jak szukasz pracy na chwilę to spoko (na 3 miesiące żeby przesiedzieć na zwolnieniach i w tym czasie szukac czegos nowego). Nie polecam jak i podejrzewam reszta. Nie ma tygodnia żeby ktoś nie odchodził :) Jednym słowem (usunięte przez administratora) ;)

Poszukujacy

Pracujesz w Krakowie w oddziale przy Królewskiej? Od kilku miesięcy widzę ogłoszenie na stanowisko młodszego specjalisty. Czy mógłbyś coś więcej napisać o pracy i warunkach?

Poszukujacy

W Krakowie widzę ogłoszenie od lipca na stanowisko"młodszy specjalista.. " Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Trochę mnie dziwi, że prze tyle miesięcy nie znaleźli nikogo? Dlatego zastanawiam się czy jest sens wysyłania w ogole CV? Jakieś opinie?

Mam prośbę, czytam Wasze opinie ale nie piszecie w jakich miastach byliście zatrudnieni, a to jednak ważna informacja dla przyszłego pracownika.

Xyz

Chodzi o Warszawę. (usunięte przez administratora)Ktoś nawet niżej pisał, że chodzi o Aleje Jerozolimskie 172C. Obecnie z tego co wiem to teraz mają biuro niedaleko "Reduty" (galerii). (usunięte przez administratora)

Dość jednoznaczna w odbiorze jest Twoja opinia na temat pracy w TU Inter Polska. Może jednak są też jakieś pozytywne kwestie, które można poruszyć w kontekście pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, zapominając o pozytywnych aspektach.

Jerzy
@Monika

Dobrze się czujesz? Chyba, że głodowe wynagrodzenie typu ok. 1000 zł "na rękę" na umowę zlecenie i żadnej perspektywy podwyżki uważasz za pozytywne. Ale nie to jest najgorsze. Atmosfera typowa jak w korpo. Obrabianie, kablowanie, menadżerowie czują się nie wiadomo kim i swoich pracowników mają za nic. Pamiętam jak moja, na szczęście była już szefowa obraziła się na cały świat bo miałem czelność powiedzieć, że odchodzę za parę dni. Tak mi podziękowała za współpracę, że dzień później miałem puste biurko i musiałem oddać kartę dostępu. Ale nie płaczę i nie tęsknię. Tak jak mówiłem, w zamian za głodowe wynagrodzenie ma się fatalną atmosferę, kablowanie, zmuszanie do nadgodzin i dorzucanie obowiązków, traktowanie pracowników na umowę zlecenie jak coś gorszego. Jeżeli takie rzeczy uważasz za coś pozytywnego to mam nadzieję, że nie spotkamy się nigdy bo nienawidzę takich ludzi.

@dsjkgfugdf w jakim obszarze pracowałeś w firmie?

@Jerzy

Trudno mi uwierzyć, że pracodawca oferuje wynagrodzenie takiego rzędu. Napisałeś o zatrudnieniu na podstawie umowy zlecenie. Możesz napisać, czy z upływem czasu istnieje szansa otrzymać pełną umowę o pracę i tym samym stabilne zatrudnienie?

Peterek
@Dawid

Nie ma żadnych szans. Oczywiście obiecują to na rozmowie, a później, nieważne ile, co i jak robisz, mniej-więcej co 2-3 miesiące kolejna umowa zlecenie na tą samą glodowa stawkę godzinową. Nie ma co liczyć na jakąkolwiek podwyżkę, umowę o pracę czy jakikolwiek rozwój.

@Peterek

Szkoda. Myślałem, że z upływem czasu istnieje taka możliwość. W takim wypadku zastanawia mnie, czy pracodawca ma do zaoferowania jakikolwiek system motywacyjny, który sprawiłby, że pracownicy angażowaliby się w wykonywanie swoich zadań?

Zostaw merytoryczną opinię o TU Inter Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TU Inter Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TU Inter Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TU Inter Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TU Inter Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w TU Inter Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TU Inter Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 172
    02-486 Warszawa