Henpol Sp. z o.o.

Lublin

Henpol Sp. z o.o.

Opinie o Henpol Sp. z o.o.

Adam

Firma Henpol niestety upadła, a bez pracy pozostało około 350 osób. Może mimo wszystko macie ochotę podzielić się informacjami na temat tego pracodawcy? Czy według was dobrze pracowało się w firmie, macie jakieś miłe wspomnienia?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w ,HENPOL Sp.Z o.o? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ax

widze ze dawno nikt tutaj nie wchodzil i nie dodawal zadnej opinii. wiec moze znow wznowie dzialanie tego forum. wiecie jak sie ma aktualnie sytuacja w ,HENPOL Sp.Z o.o aktualnie się sprawy mają czy nie?

artur

dobry pracodawca pod warunkiem że sie solidnie pracuje Nie jest to miejsce dla kombinatorów i leserów

sławek

jak tam pracowałem to atmsfera była ok.

Tom

Właśnie dostałem pracę w tej firmie jako majster budowy. Nie wiem czy ją podejmować. Jak myślicie czy warto próbowac?

Zostaw opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Henpol Sp. z o.o.